Anneler Günü Resimli Sözleri

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Her daim varlıkları bize kuvvet veren, dertlendiğimizde başımızı dizlerine yaslayıp yattığımız, bizi büyüten, bugünlere getiren annelerimizin anneler günü kutlu olsun. Her daim Allah onları başımızdan eksik etmesin. Yuvalarımızdan ayırmasın. Anneler günü resimli mesajları arayan arkadaşlarımız için harika ve güzel resimli anneler günü mesajları galerisi oluşturduk.

Anneler savaşta ölmesin, Suriye'de, Irak'ta, Doğu Türkistan'da ve Filistin'de çocuklar öksüz kalmasın dileğiyle.

Anneler Günü Resimli Sözler

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem
anneler-gunu-resimli-1.jpg

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli ve anlamlısı olan anneme,seni çookk ama çok çok seviyorum...en anlamlı günde yanında olabilecek olmak çok güzel...

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir.

anneler-gunu-resimli-2.jpg

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem.

anneler-gunu-resimli-3.jpg

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin.

anneler-gunu-resimli-4.jpg

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

anneler-gunu-resimli-5.jpg

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin.

anneler-gunu-resimli-6.jpg

Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana hayat veriyor. Senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum.

anneler-gunu-resimli-7.jpg

Son düzenleme moderatör tarafından: