Andromeda Photoshop Eklentileri

Andromeda firmasının Photoshop için hazırladığı pluginler. Daha önce All Andromeda Photoshop Plugins ismiyle açtığımız konunun revize edilmiş halidir.

All Andromeda Photoshop Plugins​

photoshop plugins

Adobe Photoshop programı için bir çok firma üçüncü taraf eklentileri hazırlıyor. Bunların bazıları ücretli bazıları Andromeda gibi profesyonel ve ücretli. Gelin şimdi bu işe yarayan bu pluginlere şöylece bir gözatalım.

Cutline Photoshop Plug-in​

Cutline, ağaç işleme ve kabartma efektleri oluşturmak için yapılmış bir eklentidir. Bu eklenti sayesinde fotoğraf çalışmalarınızı zenginleştirebilirsiniz.

EtchTone Photoshop Plug-in​

EtchTone, gri veya renkli fotoğraflarda asitle çelik aşındırması efekti vermek için kullanılan bir eklentidir.

LensDoc Photoshop Plug-in​

LensDoc, tambursu bozulma, perspektif, iğne yastığı ve döndürme bozulması gibi mercek bozulmalarını kolayca düzeltmeyi sağlayan bir eklentidir.

Perspective Photoshop Plugin​

Perspective, kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla bir fotoğrafın mevcut görünümü veya “perspektifini” üç boyutlu uzayda herhangi bir noktaya değiştirme imkanı sağlayan bir Photoshop eklentisidir.

ScatterLight Photoshop Plugin​

ScatterLight, geniş bir dizi gerçekçi desen ve difüzyon mercek efekti üreten bir eklentidir.

Screens Photoshop Plugin​

Screens, gri tonlamalı fotoğrafları 15 ila 400 lpi arası geniş bir dizi farklı line art resimlerine dönüştüren bir eklentidir. Mekanik doku, keskin kontrastlı mezogramlar, mezo harmanlar, elips, çizgiler, çemberler, dalgalar veya bunların herhangi bir kombinasyonu gibi özelliklerle fotoğraflarınıza dokunun.

Shadow Photoshop Plugin​

Shadow, fotoğraflarınıza daha gerçekçi gölgeler vermek için 3 boyutlu geometri tekniğini kullanan ileri düzey bir gölgeleme eklentisidir.

StippleArt Photoshop Plugin​

StippleArt, gri tonlamalı ve renkli görüntüleri, formal noktalı grafiklere veya sanatsal noktalı desenlere dönüştüren harika bir eklentidir. Neticede salt siyah beyaz noktalı çizim veya sanatsal renkli nokta yorumlaması ortaya çıkar.

Tüm Andromeda Photoshop pluginlerinin demo sürümüne ve satın alma seçeneklerine firmanın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Üst