Alışveriş Çılgınlığı

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Dün bayram alışverişi yapmaya gidecektik ama dışarıda öyle bir sağnak yağış vardıki kafamızı dışarı çıkaramıyorduk, eee o zaman çarşıya gidemeyeceğimize göre, arabaya atlayıp alışveriş merkezinin yolunu tuttuk. Tuttuk tutmasına ama oda ne bütün şehir alışveriş merkezinde, neyse mağazanın birine itiş kakış girmeye muaffak oluyoruz, XR cihazından geçiyoruz, elimizdeki poşetlerin ağzı bantlanıyor, resmen potansiyel hırsız muamelesi neredeyse üst araması yapacaklar, zannedersinki mağzaya değil Pentagona giriyoruz, o arada elinde giyisiyle bir çocuk dışarı çıkıyor, muhtemelen mağaza dışında bekleyen babasına almak istediği giyisiyi gösterecek, alarm çalmaya başlıyor, güvenlik teyakkuz halinde, güvenlik kodu yeşilden kırmızıya geçiyor, bütün izinler kaldırılıyor, bu resmen olağan üstü hal durumu, durya ben neler yazıyorum, kendimi kaptırmış gidiyorum, mubalağ tabi bunlar, sadede gelirsek mağazanın içi pazaryeri gibi adım atacak yer yok ,oksijene bile yer kalmamış, herkes raflara hurra yapmış, bedava veriyorlarya, personel giyisi katlamaktan dumura uğramış, bir şey soruyorsun boş boş bakıyor, bugün git yarın gel diyen devlet memurları gibi davranıyorlar, ister al ister alma hesabı. Vatandaş pirenalar gibi giyisilere saldırıyor, kabinler dolu olduğundan anneler çocuklarını don gömlek uluorta giydiriyor, çocuklar durumdan rahatsız of pof çekiyorlar ama büyüklere meramlarını anlatamıyorlar. Bizim Hakan baba ben bu bayram birşey istemiyorum demeye başladı, kalabalıktan illallah dedi resmen, aynı babası, eee ne demişler, katranı kaynatsan olurmu şeker cinsine yandığım cinsine çeker. Diyelimki gönlünüze göre bir giyisi buldunuz, sakın işim bitti diye rehavete kapılmayın, çünkü önünüzde uzuuun bir ödeme sırası var, hilafsız 100 kişi, ama vatandaş bekliyor, ne o alışveriş yapmış para ödemek için bekliyor, devlet dairesinde beklerken hayıflanıyorsun mağazada gıkın çıkmadan bekliyorsun, paranla rezil olmak bu işte, neyse uzuun bekleyişten sonra kasaya vardın, paranı ödemedin çünkü cıııırt kart çektirdin, carrrt kaba kağıt değil kredi kartı, nakit parayı görenmi var, günü kurtaralım ödeme günü Allah kerim. Monix kartınıza 5, Akcızz kartınıza 8, Töt kartınıza 8+3 taksit, taksit bitene kadar yine bayram gelecek, bayrammı! böyle müşteriye hergün bayram.:D

pala dayı Harbi Aktif Üye
Mılikcim tam bir bayram arifesi alışveriş dramı yaşamışsın yazık.E zengin adamın hali başka gitsene katlı pazar yerine bak bakayım ne para için nede başka bişey için bekliyormusun.hiiiiiiiiiiiişşşşt