Aldatma yaşanmışsa ve pişmanlık varsa çiftler yine eski günlerine dönebilir mi?

xyaramazx Harbi Bjk Li
Aldatmaz AldatMaz senin ki önyargı, bence güvenmelisin biraz zaman bırak ve şans tanı ona.

Son düzenleme moderatör tarafından:
BlueBerry Harbi Aktif Üye
bu konu uzar arkadaşlar :)
ama kabul edin erkeklerin fizyolojisi farklı aldatma eğilimleride bu yüzden daha fazla... siz duygusal düşünüyorsunuz bence.

jack_fear 5iKT[aşk]
bencede kapanır ama konuyu saptırmışsınız....:) sorun kimin aldattığı değil...."her 2 tarafta pişmansa eski günler geri gelir mi...???"

BlueBerry Harbi Aktif Üye
herşey unutulur zamanla hersey unutulur diyo rober hatemo sevgi gerçekse aşk varsa güzel günler hep olur ..

XİLAX HaRbİ KıZ
yapmayın arkadaşlar hiç eskisi gibi olurmu oaman aldatsın pişman olsun dönsün bana başka emri?aldatsın aldatsın ben yedekteyim nası olsa çok saçma istediği kadar pişman olmuş ne önemi war isterse sürünsün pişman olsa bile ilgilendirmez ki erkektir mutlaka aldatır aldatmasada bişekilde olur ama ben kaldıramam aldattığında aşkından öleceğimi bilsem geri dönmem .....benim görüşüm bu herkese saygı duyarım

eVaq0Liq Bayan Üye
asla dönemez aldatılan kişi affetmiştir ama artık güven olmaz aslında affetmemiştir bağlanmıştır ayrılamıyodur. ya 2 tarafta pişman olabilir ama eskiye dönmek imkansızdır bence