Akne izleri nasıl geçer

LAL
Moderatör
Akne izleri nasıl geçer,
Akne izi tedavisi,
Akne izleri nasıl yok edilir,
Akne lekeleri giderme


Akne izleri için denenmiş değişik yöntemler olsa da en etkili çözüm kesinlikle “Dermoabrazyon” dur. Bu işlem çok kaliteli özel uçlarla ve tercihen Elmas Uç ile yapıldığında akne izlerine gerçekten çok etkilidir. Dermoabrazyonu özel uçlarla yapılan bir silgi gibi düşünebilirsiniz. Bu şekilde cilt yüzeyi mekanik olarak düzlenir ve izler gözle görülür düzeyde silinir.

Bazen en uygun sonucu almak için bu işlemi bir kaç ay sonra tekrarlamak daha iyi olabilir. Elmas uçla yapılan dermoabrazyon işlemi yaklaşık 30 dk süren ve cerrahi olmayan bir işlemdir, yani bıçak kullanılmaz, ancak tıbbi bir işlem olup uzman doktor tarafından uygulanır. Acı duyulmaması için basit bir lokal anestezi gerekir o kadar! İşlemden sonra yüze pansuman, sargı yapmaya da gerek yoktur, sadece bir ilaç sürülür ve yüz açık bırakılır. Yüzünüzde oluşan kabuk ortalama bir hafta sonra kalktığında yeni cildiniz çok daha düzgün bir şekilde ortaya çıkacaktır. Çok daha düzgün, leke ve çukurlardan arınmış yepyeni bir yüz cildi! Bu sonuç öyle aylarca sürede elde edilmez, sadece 30 dakikada yüz cildinizi değiştirebilirsiniz.
Dermoabrazyon sonrası ağrı-acı duyulmaz ancak yüz görünümü nedeniyle bir hafta ayırmanız uygun olur; iyileşme süresi ortalama bir haftadır. Yüzünüzdeki kabuk kalktıktan sonra yeni cildiniz biraz pembe ve kolay zedelenebilir olduğu için doktorunuzun önereceği bakıma muhtaçtır. Özellikle güneşten korumanız ve gerektiğinde nemlendirici kullanmanız uygun olacaktır.

Elmas mucizesi denilen bu harika yöntem ile hayata yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Unutmayın elmas mucizesi ile elde edilen sonuç tamamıyla kalıcıdır, eski çukurluklar asla geri gelmez Size sıkıntı veren akne izlerinden ancak atacağınız cesaretli bir adımla kurtulmanız mümkün olur
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
LAL
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
LAL
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst