AK Parti kapatılmalı mı? Kapatılırsa ne olur?

Durum
Yeni yanıtlara kapalı.
Arkadaşlar sizce:

1. AKP kapatılmalı mı? Kapatılmamalı mı?

2. Kapatılırsa bu millete haksızlık olur mu?

3. Ülke kaosa mı sürüklenmeye çalışılıyor?

4. AKP kapatılırsa yerine kim gelecek?

5. Kapatılsın diyenler bu soruya lütfen cevap yazsın.

6. Kapatılmasın diyenler lütfen bu Soruya cevap yazsın.

Ya ülke koasa gidiyor bence.Binlerce sorun varken bu saçmalık ne diye.Adamlar ülkeyi batırmak için ellerinden geçene yapıyor.Diğer ülkelerde başa geçene herkes destek olup ülkeyi geliştirmeyi amaçlarken bizde başa geçeni indirmek için bin türlü takla açılıyo.Böyle gidersen Türkiyenin sonu hayra alamet deil.Allah yardımcımız olsun
!!

EMRE seda kolik
ülke zaten kaosa gidiyor kapatılmadan bile kapatılırsa düşünemiyorum bile..

melankolik16 ♥♥♥C!cİ♥♥♥
kapatılsın haksızlık maksızlık olmaz burası bi hukuk devleri oysa oy napalım yani başa geldiler diye istedikleri herşeyi yapçaklar diye bişey yok ayrıca asker darbe yaptımı %47 dinlemiyo biliyosunuz indirirler vallah:D..zaten akp kapatılmazsa bence darbe olcak ve türkiye onlarca yıl geriye gidecek..evet kapatmak belkide bi çözüm değil çünkü başka bi partiyle geri gelcekler bu hep böyle oldu...akp kapatılırsa yerine GTP gelcek sanırım....

prenses MoNo MeLeği ♥
İyi atıp tutuyosun melankolik16 bide benim attığımı yakala:D
KAPATILMASIN kim kurtaracak bu ülkeyi CHPmi :D:D

bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
kımse kurtarmaz sadece iyi olanı sececez akp bence iyi degıl:mad:
benım sulalemde akpcı ama ben sevmem iyide yapsa alkıslıyolar kotude yapsa alkıslıyolar

bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
sen kızdırmadın sulaleye kızıyorum ben sadece BEŞİKTAŞI ALKIŞLARIM
siyaset de benı bozar ben takımıma bakım asıl ben snın kalbını kırmadım umarım:D:D:

melankolik16 ♥♥♥C!cİ♥♥♥
İyi atıp tutuyosun melankolik16 bide benim attığımı yakala:D
KAPATILMASIN kim kurtaracak bu ülkeyi CHPmi :D:D
ne chp si be sen her akp karşıtını chpli olarakmı biliyosun yazıkk...sen önce bi araştır bakalım o çok taktir ettiğin kapatılmasın dediğin akp seni nası soyuyo neler yapıyo ATANA neler diyo öyle gel bana attıklarını tuttur..yazdığıma cevap verin diye yorum yapmadım ben görüşümü belirttim saygılı ol biraz

prenses MoNo MeLeği ♥
Kusura bakma senide konuşturduk ama istediğini söyle başkalarının fikirlerinden etkilenmem sen hangi partinin yanındasın beni ilgilendirmiyo bende herkesin görüşüne saygı var yanlış anladıysan karışmam kardeş tartışmayada girecek değilim

melankolik16 ♥♥♥C!cİ♥♥♥
iyi atıp tutuyosun demişsinde ondan dedim...hiçbirimizin düşünceleri birbirini ilgilendirmiyo ben bu konularda tartışmak istemiyorum zaten çünkü çoğunuzdan farklı düşüncelerim sürekli cevap veriliyo söylediklerime...neyse önemli değil:)

yeniçeri JaNiSSaRY
Akp şu anda siyasi partiler içinde en iyisi ama kötülerin içinde biraz iyi olarak öne çıkıyor.şu andaki siyasi partilerden(akp de dahil) hiçbirisi de ülkenin istikbalini düşünmüyor her yapılan işin arkasında bir kişisel çıkar geliyor.bu ülkeyi çıkarsız sevecek bir parti yoq bir şahıs yoq.ama akp kapatılırsa iş daha kötü olur.şu anda kötüde olsa rayına oturmuş tek elden yürüyen bir düzen ve istikrar var.bu ülke bu düzeni adnan menderesten beri görmedi hükümet olarak.bu düzeni bozmak isteyen dış mihraklar bazı konularla ülkenin düzenini bozmaya çalışıyor. bizim ne yapmamız gerek::
bunların amaçlarını engellemek bilinçli olmak ve ülke çıkarlarımızı düşünmek.
(dipnot:ben ak partili değilim)
melankolik isimli arkadaşımız akparti kapanmazsa darbe olacağını söyledi.peki ak parti kapanırsa nolacak?? yine ülke 10 yıl geriye gidecek.siyasi istikrarsızlık demokratik ülkelerde darbeden daha kötüdür.
ülkemizin gerilemesini istemeyen bir T.C vatandaşı olarak her zaman siyasi istikrardan yanayım ve sizleri de buna davet ediyorum

Durum
Yeni yanıtlara kapalı.