adıyaman

• Konuyu başlatan EMSA
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 7.378
Durum
Yeni yanıtlara kapalı.
EMSA Üye
:)👍phen geldim!!!!!!!:)👍😜😜

Ek dosyalar

• kuseem.jpg
    kuseem.jpg
    9,3 KB · Görüntülenme: 1.335
  • g%C3%B6zde.jpg
    g%C3%B6zde.jpg
    29,8 KB · Görüntülenme: 1.222
  • bizim sınıff.jpg
    bizim sınıff.jpg
    34,2 KB · Görüntülenme: 1.226
  • bennn.jpg
    bennn.jpg
    47,2 KB · Görüntülenme: 1.368
  • alev3.jpg
    alev3.jpg
    19,4 KB · Görüntülenme: 1.395
  • 9481.jpg
    9481.jpg
    57 KB · Görüntülenme: 1.171
EMSA Üye
daha önce arkadaşım seda buraya üyeydi sanırım tartışma olmuşş.....umarım ben tartışmayacağımmm

deli_sevdam Yeni Üye
oke söyleyimm zaten hiç aklımdan çıkmıyorkiiii sen ben seda ilayda gökan hep beraber giderkennn çocuklar su silahıyla bizi kovaladılarr ben koşarkenn ayağım takıldı bir kıza çarptımm oda çarpdım diee bana etmediği kalmamıştı sende o bana laf atıyor diye o kızla saç başa girmiştinnnnnnnnnn noldunnnnnnnn

EMSA Üye
ya kanka ne geziyon sen buralardaaaa ben aslında senle küstümm yaaa sen bizi bırakıp hele ilaydayı bırakıp gitmeyecektinn oralaraaaa

deli_sevdam Yeni Üye
ya kankamm sorma eşşekliğime doymuyum yaptım bir hata gittim iştee bana burayı seda kanki söylediiiiiiiiiiiii sen msn den beni silmişsin herhalde bende orda bulurum dedimmmmmmmm

EMSA Üye
yo kanka silmedim be seniiii yenisine ekledimm olurmu hiçç delikanlım öyleeee benim msn bozuk açamıyorumm napımmm sahi sormadan durmuyacammm en son melis ti nolduu

deli_sevdam Yeni Üye
melis trafik kazası geçirdi tekerlekli sandalyede doktorlar ömür boyu böyle kalacak dedi sürekli kendini suçluyor da ben zaten önce ayrılmıştımm qız beni çok seviyor ama ben bilmiyorummmmm ilaydadsan sonra başkasını koyamıyorum kalbimee kankammmm m

EMSA Üye
ciddimisinnn sen yaaa yapma yaa qız çok güzel biri vede çok iyi seni zaten ilaydadan çok sevmişti o

Durum
Yeni yanıtlara kapalı.