adamların elindekini çalma

-uykucusirin- KVP Hayranı
Merhaba arkadaşlar:f68: bu konu daha önce açıldımı bilmiom. ama ben yinede anlatayım .
ilk bi adam buluyonuz (34 altı olsun) :) mesela askeri tırmık takıyo ilk artısını bi sorun eğer artısını beğendiyseniz şimdi iş başlıo ilk olarak adama o silahı kopyalayacaz sende bana 1k ver ama. şimdi ben sana ne diosam onları yap dicez.adama elinde bulunan silahın +0 olanını vercez sonra ona o +0 yere at de ama evet hayıra dokunma diin ondan sonra ona verdiğiniz +0 ı takmasını söleyin sonra da yere atma bölmünde hala duran evet hayır kısmın da evet demesini söleyin (o sırada alma tuşuna hızla basın ama ) adam evet diince pat yere +lı olan silah düşüyo :D+repleri bekliom tskler :D

(BU DENENDİ 4 KEZ VE BAŞARILI OLDU )

AtlıBey Harbi Aktif Üye
Ya zaten oyunun içine ediyolar böyle yapa yap...Ulan bide normal oyayın...Hani bug falan olsa tamam...

cancan123456 Yeni Üye
yha arkadaslar yapmaı allahınızı sewersenız oyun ne oldu gormuomusunuz bom bok oldu hıle serefsızlık hat safaya cıktı ınsan gıbı oynayalım ne olr oyun bu oyunda bıle gunah haram war oda bı ugrasıo emek werıo yazıktır gunahtır yhaw