Abu hayat Gamsız Çay

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Bana bir çay👍
Bekleyeceksin kardeşim:sneaky:
Ama bana iki akşamdır sıra gelmiyor.:(
Gelir gelir bekleyeceksin.:sneaky:
Boşlarrrr.:sneaky:
Ama ben daha çayımı bitirmemiştim.:confused:
Bitirseydin.:sneaky:
Bana bir ça...👍
Sabırlı ol kardeşim gelecek.:sneaky:
Gelecek de ne zaman.:mad:
Bak adam ikinciyi içiyor.:mad:
Hop adaletsizlik oluyor ama.
Vay Hasan çocukluk arkadaşım.:sneaky:
Mehmet bana zuladan bir gamsız.:whistle:
Hiç duymamış olayım, hamili kart'ının süresi dolmuş Hasancım.:sneaky:
Bari cama kağıt yapıştırın" Gamsız çay kalmadı" diye.:whistle:
Millet boşa beklemesin.:whistle:
Beklemesin abicim, beklemesin.:sneaky:
Nerede kaldı Gamsızlar.:mad:
Gelecek, tamam.:sneaky:
Hop sırayı bozmayalım beyler.:mad:
Eeee Mehmet, bu Pala Dayı bir saat'tir peş peşe içiyor.:whistle:
Zıkkım içsin, doymak bilmiyor, torpili çok yukardan.:sneaky:
Abi bende birgün içebilirmiyim acaba.:(
İçersin koçum, gencecik adamsın.:sneaky:
Yok yok bu gece de sıra gelmeyecek.:olumsuz: Evet beyler dağılalım çay saati bitmişdir.:sneaky: Haydaaaaaaaaa.:mad:

Her derde deva Gamsız Çay.

pala dayı Harbi Aktif Üye
bu pala ne zaman istese gamsız içiyor diyen densizde kimmiş mılikcim...pala o derneğin kurucu üyesi söyle ono hıııışşşşt.hürmetler..

pala dayı Harbi Aktif Üye
Sevdal dayının çay istiyorsan heryerde var iç içebildiğin kadar,GAMSIZ ÇAY istiyorsan Gamsız mekana geleceksin seni ağırlarız rahat ol sen belkeriz gel dayının.

Bu bir reklamdır

Paladayının resmi içeceği Gamsız Çaydır. Anlaşılacağı üzere bu düpedüz bir reklamdır. Kink oynamak dayım için büyük bir tutkudur, yenilince çekilmez küplere biner kudurur. Gamsız Çaysız oyun ona haramdır, böyle zamanlarda çok asabi bir adamdır. Gamsız Çay içerse ancak durulur, eee neyapalım buda onun huyudur.
Pazar günleri Gamsız mekan çok doludur, masa bulabilmek büyük bir sorundur. Masadan kalkarsan bir daha oturma şansın azdır, Ali Toto'da Paladayıda lazdır. Üflek Ali ile kazayla ortaksan bahtsız bedevi olursun, senin anlayacağın yenilirsin Papazı bulursun. Gamsız Çay sen isteyince değil çaycı getirince içilir, bu kural herkes tarafından bilinir. Israrla çay isteyen köksalar ağaç olur, bırak onu çaycı Mehmet ile arasında maraz olur. Paladayıyı oyundan düşüren yancılardır, Bacanak Mesut, Şıh ve Yasin bunlardan bazılarıdır. Kısaca, kalplerde yıldız gönüllerde ay, yaşasın (made in) Gamsız Çay👍

Pala Dayı Gamsız Çayı seversin, hayır demez gece gündüz içersin. Gamsız Çay kıt olunca ararsın, çok içince sık sık tuvaletin yolunu tutarsın. Üflek Ali Gamsız Çayı seversin, kink oynarken çayını soğutup gidersin, Pala Dayı bu hususda Üflek Aliye ne dersin. Yoksa Allah müstehakını versinmi dersin. Üflek Ali çok konuşur sadece Gamsız Çay içerken durulur, Üflek çok konuşunca Pala Dayı kudurur. Gamsız Çay barışı sağlar, çay ekilidir Rizede dağlar.