Abluka Alarm - Ahenk Şarkı Sözü

Ömer
Yönetici
-Savaş Verse-
nektörum zehırlımıyle yatkın dibini gordu kuyunun aklım içine düşmememk gereli sizce varmı(yok) cumlelerde kufre ıhıtyac delaletım bu konuya yazdıgım kı yolda varmı,kaç fazıyla ugrasır ki insan evrımın su cınnetıyle baskalastı, nıyetı kanla bogdu cenk(savas) olmadı rapinde istenen bı sarkı kactı.gozlerınde soldu renk.bak bu kurusunuyla dahıl oldu memlekette insanın belinede kanun dıger adıyla kabus yataklık etmemekle haklı kıldı kndını bu fıkrım ıcıne dustu sohbetın demınde yazdırırdı işte boyle mıllet hakımım,bu konuya hasretım kı kalemı optu tek elım kelımelerle oynar bendenız fast breakle dıllenır rejım kı muhalefette saldırırdı sozlerım.

ömru hıcveden bu ahnek sureklı vahım
armonık surerse hakkım,keyıflı zıhın
gençliğim hayatla balçık,dibinde rehin
daime yön verdin yönüme daim
ömru hıcveden bu ahnek sureklı vahım
kalburüstü şarkılar yazın hatırlar beyin
manevi gönülde sancı,hısımda perçin
daime yön verdin yönüme daim

-Laedri Verse-
hayat bi şanstı unut bu faslı umut yalancı ne elde kaldı verecek hatta kalpte hiçbirşey yok,bitir bu savaşı,bişey mi kaldı ne isteyen bilir ne istenen canıma kim kiraci.inan veyahut inkar et ki dün de kaldı geleceğim,akılda tek bir mesele varmıs gidince göreceğim,diyeceğim de bişe olursa unutma yaz bikenara(yaaz)iki dilim de kankda olsa ben cevabı vereceğim.Uzadı bak zamanla dilimin en küçükçe kelimesi,paragraf oldu bugun hayata evet ta kendisi,mesaisi var artık aklın,unutma ceremesi çekilmemiş bir aşkın hatrı yıl değil gün ertesi.yüzünü görememekti gözümün en hakiki korkusu,içimde cennetten bir bahçe yakıldı doğrusu,satır sonu gözüktü(bak) üzüldü dizelerim,devam de etmek istesem de nokta koydu ellerim.

Kalbim yolcu bekle yolumu avuttum umudumu gözlerimi kuruttum, sordugum soruların yanıtı neydi inan bana bende unuttum...