A.P.O - Yalaah feat. Amir Şarkı Sözü

Ömer
Yönetici
nakarat
bum çiki bum bum manita kum kum şurdakı loliyta kamera zoom zoom onun gibi çok war gözunu yum yum sokakta gezıyodu maykımı buldum.gestıma gekbang rap yine gekbeng ibrahim t.ses dinle tektek 15 bin yuro wer rapime destek olacaktı ama kalmış nig elinde respet entel klotu dantel kanka bas gel çare kalmaz rapime bestel gecıktı manıtaların alayı esmer eywa eywa hepsı bana partner go go işti perfect rapçi ogey gey amera war gebersın bu bı djey eypioo yolda me me me dey...
nakarat
neyapyım bu manıtada bana hasta amık apoyla alayına yasla mısırda gecdı ucan halıyla sahraa bagdatdan sawasdan pirım yapma sabıka kaybım 0 km gelirde desebilir yapma bana beste bu rapimi dinle hafısa sette sen çalkala kız tempoyu dusurme goslerın kpalı genede kismi yınede olsem almış riskımı çalacam cenabet kalır riskı gazosda wotka yok dırek viski
nakarat
yagmur yagıyo seller akıyo arap manıta camdan bakıo ordunun dedesı yukarıma akıo kolla ömer gibi alayına fakıo yanı yanında sahbi manıta maymun onunde adıda cahrlı ne kadar warsa da alayı fanı ama apoya gene olmadıkı kafi nınja akademı gozum çekık kanka kalmadı ah tekık çekik iswec peynırı delik deşik bence o surata gerek te kesik tekık hadi çingene at araban geldı hadı bınsene manıtanda tam biş opsene arabayı patlan teybı çal isteme
(nakarat nakarat)