A Milli Takım aday kadrosu açıklandı

pesimist

sanal alem
A Milli Futbol Takımı'nın 2 Haziran'da Azerbaycan ve 5 Haziran'da Fransa ile oynayacağı özel maçların aday kadrosu açıklandı.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, sezonun sonu olması nedeniyle mazeret bildiren oyuncuların çağrılmadığı (A) Milli Takım aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Kazım Kazım, Emre Belözoğlu, Semih Şentürk (Fenerbahçe), Sabri Sarıoğlu, Hakan Kadir Balta, Mehmet Topal, Arda Turan (Galatasaray), Gökhan Zan, İbrahim Üzülmez, Yusuf Şimşek (Beşiktaş), Ceyhun Gülselam (Trabzonspor), Sinan Bolat (Royal Standard Liege), Ufuk Ceylan (Manisaspor), Eren Güngör (Kayserispor), Bekir İrtegün (Gaziantepspor), İbrahim Kaş (Getafe), Tuncay Şanlı (Middlesbrough), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Caner Erkin (CSKA Moskova), Halil Altıntop (Schalke 04), Mevlüt Erdinç (Sochaux), Nihat Kahveci (Villarreal), Sercan Yıldırım (Bursaspor).

(A) Milli Takım aday kadrosu, 2 Haziran'da oynanacak Azerbaycan maçı için Kayseri Hilton Otel'de toplanacak.

PROGRAM
A Milli Futbol Takımı'nın 2 Haziran Salı günü Kayseri'de Azerbaycan'la, 5 Haziran Cuma günü de Lyon'da, Fransa ile yapacağı özel maçların programı belli oldu.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, (A) Milli Takım kadrosunun bu akşam saat 17.00'de Kayseri Hilton Oteli'nde toplanacağı, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in 1 Haziran Pazartesi saat 19.00'da maçın oynanacağı Kadir Has Stadı'nda basın toplantısı düzenleyeceği, millilerin de saat 19.30'da ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık olmak üzere bir çalışma yapacağı kaydedildi.

Azerbaycan Milli Takımı Teknik Direktörü Berti Vogts'un ise 1 Haziran saat 12.30'da Kayseri Hilton Oteli'nde basın toplantısı düzenleyeceği ve Azerbaycan Milli Takımı'nın saat 17.00'de tamamı medyaya açık olmak üzere Kadir Has Stadı'nda çalışacağı ifade edildi.

Kadir Has Stadı'nda 20.00'de yapılacak Türkiye-Azerbaycan karşılaşmasını, Slovakya Futbol Federasyonu'ndan Mario Vlk'ın yöneteceği, Vlk'ın yardımcılıklarını Marian Ruzbarsky ile Erik Weiss'in yapacağı, dördüncü hakemin ise Bülent Yıldırım'ın olacağı bildirildi.

FRANSA PROGRAMI
A Milli Futbol Takımı, 5 Haziran Cuma günü Fransa ile Lyon kentinde yapacağı özel karşılaşma için 3 Haziran Çarşamba günü bu ülkeye gidecek.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in, 4 Haziran Perşembe günü karşılaşmanın oynanacağı Stade de Gerland'da saat 19.45'de basın toplantısı düzenleyeceği, Milli Takım'ın da son çalışmasını saat 20.30'da Tola Volage'da gerçekleştireceği açıklandı.

Stade de Gerland'da saat 22.00'de yapılacak Fransa-Türkiye özel karşılaşmasını Almanya Futbol Federasyonu'ndan Manuel Grafe'nin yöneteceği, Grafe'nin yardımcılıklarını Felix Zwayer ile Markus Hacker'in yapacağı, dördüncü hakemin ise Nicolas Boillin olacağı belirtildi.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
239
Yanıtlar
0
Görüntülenme
354
Yanıtlar
0
Görüntülenme
183
Yanıtlar
0
Görüntülenme
140
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst