_____eRkEKLeRin aLdaTma SebEbLerİ____

selinnaz __$€yT@nİç€__
Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre, erkek aldatmak için her durumda kendine 'geçerli, gerekli ve makul' bir sebep buluyor. İşte erkeğin ihanetinin en belirgin on nedeni...

1- Belki de size olan sevgisi bitmiştir
Uzun ilişkilerde eşlerine olan duygularını yitiren erkekler, ayrılmak yerine, başka bir kadınla ilişkiye girmeyi tercih eder.

2- Onunla yeterince ilgilenmiyorsanız
Kadınlar uzun süreli ilişkilerde eşlerine yeteri kadar ilgi göstermemeye başlar. Bu da zamanla erkeği kadından soğutur.

3- Eğer onu bir kez bile affettiyseniz
Çoğu kadın, eşi kendisini aldattığında bunu affeder. Bu da erkeğin yeniden ihanet etmesine cesaret kazandırır.

4- Sürekli dırdır edip duruyorsanız
Onu hiç dinlemeyip sürekli kendi fikirlerinizi empoze etmeye çalışıyorsanız, partnerinizin aklına başkasının gelme ihtimali her zaman yüksektir.

5- Sık sık aldatma fırsatı buluyorsa
Hiçbir erkek sekse kolay kolay 'hayır' diyemez. Erkeğin ihanet için fırsatı varsa, bunu değerlendirmekten hiç çekinmez.

6- Başka kadınlar çok ilgi gösteriyorsa
Bir erkeğin başka kadınlar tarafından arzulandığını hissetmesi, egosunu okşar. Bu durumda aldatma kaçınılmazdır.

7- Sizi kandıracağına inancı tamamsa
Erkeklerin çoğu, 'Gözlerin görmediğini, kalp de hissetmez' sözüyle hareket eder ve eşini kandırabileceğine çok inanır.

8- İhanetin tadını bir kere bile aldıysa
İhanet, başka bir kadınla 'yasak ilişki' erkeklerin adrenalinini yükseltir. Bu heyecan, ihanetin de en büyük nedenidir.

9- Eğer siz de ona ihanet ettiyseniz
Erkek, eğer partneri tarafından ihanete uğrarsa kendisi de aynı yolu seçer ve partnerinden ihanet ederek intikam alır. [/COLOR][/FONT]

XİLAX HaRbİ KıZ
bi sebep yok erkekse aldatır zaten hepsi aynı (söz meclisten dışarı :D) paylaşım için saol

selinnaz __$€yT@nİç€__
ßened€ ßaJıM kAtıLıoRum ErkEkse aLdaTIr :)

jack_fear 5iKT[aşk]
diğerleri benn ilgilerndirmez ama ben sewdimmi ölümüne sewerm...ve sevgilim benden ilgisini çekmedikçe onu aldatmam..:)

bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
valla ben buzaman kadar sevgımın herzaman arklasındaydım ama bu saatten sonra a veya b kişi olsun her kızı aldatırım taki evleenene kadar evlendım olmaz:Dama evlenene kadar cıktıgım kızları aldatırım