3 arkadaş böyle bulundu

_MeçHuL_ [..вιя NΣFΣS нυzυя..]
3 arkadaş böyle bulundu

25 gündür haber alınamayan 3 kişinin cesedi dere kenarında bulundu. Balıkesir'de 9 Ocak'ta Sakarya Mahallesi'ndeki Serkan Özmen'in (30) evinde eğlenmek için bir araya gelen Samet Erkutoğlu (17) ve Ercan Altuntaş (20) esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. 3 arkadaşın ailelerinin ihbarı üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, evde yaptıkları incelemelerde herhangi bir zorlama ya da boğuşma izine rastlamazken, gençlerin cep telefonlarını odalarında buldu. Polisler, hemen harekete geçdi ve gençlerin telefon görüşmelerini incelemeye aldı. Telefonla görüştükleri herkes tek tek belirlendi ve bilgilerine başvuruldu.
CESETLER DERE KENARINDA BULUNDU
25 gündür gençlerin izini bulamayan Balıkesir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, akşam saatlerinde gelen bir ihbar üzerine merkeze bağlı Ertuğrul Köyü yakınlarındaki ormanlık alana gitti. Dere kenarında yapılan aramada, Samet Erkutoğlu ve Ercan Altuntaş'ın cesetlerine ulaşıldı. Güvenlik güçleri, bir süre sonra Serkan Özmen'in cesedini de kar yığınlarının arasında buldu. Vücutlarında çok sayıda mermi izi bulunan gençlerin cesetleri polis ve jandarmanın olay yerinde yaptığı incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Balıkesir Devlet Hastanesi'ne gönderildi.
7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Kayıp gençlerden Serkan Özmen ile Ercan Altuntaş'ın çeşitli suçlardan sabıkalarının olduğu, bu nedenle husumeti olan kişilerce kaçırılmış olacağı ihtimali üzerinde duran emniyet güçleri, olayla ilgili olarak 7 kişiyi gözaltına aldı.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
Üst