Zarafet ve Zekânın Buluşma Noktası !

Teknoloji Haberleri bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  Nokia, yeni modelleri Nokia 6600 Fold, Nokia 6600 Slide ve Nokia 3600 Slide’ı piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Bu yeni modeller, modern işlevleri kusursuz, minimalist tasarımlarla birleştiriyor.

  Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, yeni modelleri Nokia 6600 Fold, Nokia 6600 Slide ve Nokia 3600 Slide’ı piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Çarpıcı ve sofistike tasarımları mobil işlevsellikle birleştiren bu yeni modeller kullanıcı dostu özellikler içeriyor. Nokia 6600 Fold, Nokia 6600 Slide ve Nokia 3600 Slide’ın 2008 yılının ikinci yarısında satışa sunulması bekleniyor.

  Konu hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: “Modern işlevleri şık tasarımlarla bir arada sunan cep telefonları için kullanıcılarımızdan yoğun bir talep geliyor. Kullanımı hoş olan ve bir dizi özellik sunan yeni modellerimiz temel tasarım diline farklı bir yaklaşım getiriyor.”

  Nokia 6600 Fold: Zarif ve sofistike tasarım
  Nokia 6600 Fold’un kapağı tek tuşla açıldığında 16 milyona kadar renk görüntüleyen son derece parlak 2,13 inç OLED ekran ortaya çıkıyor. Kusursuz tasarımıyla Nokia 6600 Fold’un “pürüzsüz arka yüzeyi” hem kapak açıkken hem de kapalıyken kullanım kolaylığı sunmanın yanı sıra zarif bir görünüm de sergiliyor. Saati, gelen mesajları, cevapsız çağrıları ve daha fazlasını gösteren gizli ikinci ekran iki tıkla aktif hale geldiğinde, Nokia 6600 Fold’un son derece parlak yüzeyi hayat buluyor. Ayrıca Nokia 6600 Fold, iki tıkla alarmı erteleyebiliyor, gelen çağrıları sessiz moda alabiliyor, ya da reddebiliyor.

  Cebe ya da el çantasına rahatlıkla sığabilen Nokia 6600 Fold, ufak boyutuna rağmen gelişmiş özellikler de sunuyor. İçerdiği 3G teknolojisi, çift LED flaşlı, dahili 2 megapiksel kamerası ile çekilen fotoğraf ve videoların kolaylıkla paylaşılmasına ya da Yahoo! Go ya da Flickr gibi İnternet servislerine daha hızlı erişilmesini sağlıyor.*

  Nokia 6600 Slide: Kompakt ve dengeli
  Kapağı kayarak açılan en ufak Nokia cep telefonlarından biri olarak dikkat çeken Nokia 6600 Slide; parlak, kaliteli çelik kaplaması ve alüminyum menü tuşu ile görsel sadelikle zarafeti bir arada sunuyor. Nokia 6600 Slide, iki tıkla saati gösteriyor, alarmı erteleyebiliyor ve gelen çağrıları sessiz moda alabiliyor, ya da reddebiliyor.

  Nokia 6600 Slide’ın 3,2 megapiksel kamerası ile çekilen yüksek kaliteli fotoğraf ve videolar, İnternet servisleri ya da multimedya mesaj aracılığıyla, doğrudan fotoğraf menüsünden başkalarıyla paylaşılabiliyor. 16 milyon renk görüntüleyebilen 2,2 inç QVGA ekrana sahip Nokia 6600 Slide, dahili Nokia Maps uygulaması ile de yolunuzu kolaylıkla bulmanızı sağlıyor. Nokia Maps uygulaması, isteğe bağlı Nokia Bluetooth GPS Modülü LD-4W ve ayrıca satın alınabilen Nokia Maps sesli navigasyon servisi ile genişletilebiliyor.

  Nokia 3600 Slide: Modern bir kombinasyon
  Kullanılan zarif renkler, malzemeler, dokunma duyusuna hitap eden yüzeyi ve sunduğu en yeni işlevlerle Nokia 3600 Slide, kalpleri kazanmayı amaçlıyor. Son derece parlak ve değişken renklerle bir araya gelen yumuşak seramik boya ve metal, Nokia 3600 Slide’ı hem bakması hem de dokunması hoş bir cep telefonu yapıyor. İsteğe bağlı olarak yükseltilebilen 4 microSD kart ile 3000 şarkıya kadar saklama alanı sunan dahili bir müzik çalar içeren Nokia 3600 Slide, arka plandaki sesleri ortadan kaldırma özelliğini sunan ilk Nokia cihazı. Bu nedenle onu duymak da aynı ölçüde hoş.

  Nokia 3600 Slide ufak, ergonomik bir tasarıma sahip. İçerdiği otofokus özelliği ve 2 LED flaşlı 3,2 megapiksel kamera ile loş ortamlarda bile mükemmel kalitede fotoğraf ya da videolar çekilebiliyor. TV-çıkışı özelliği ise, fotoğraf ve videoların kolaylıkla paylaşılmasını sağlıyor.

  Nokia 3600 Slide, dünyaya sizi anlatırken, cihaza önceden yüklenen Nokia Maps uygulaması ise size dünyayı anlatıyor. İsteğe bağlı olarak eklenen Nokia Bluetooth GPS Modülü LD-4W ile Nokia 3600 Slide, Nokia Maps sesli navigasyon servisiyle de uyumlu olarak çalışabiliyor.

  Habertekno
   
  Benzer Konular
  1. Donma Noktası

  2. Şarkı Sözü

   Buluşma

  3. Vazgecme Noktası

  4. Hf BuLuşma :D

  5. Püf Noktası Nedir

  Yükleniyor...