Yuuuuuuh be rezİl adam

pala dayı Harbi Aktif Üye
Başka birşey yazmama gerek yokki.Ah be şenez erzik sende UEF as başkanısın dimi sevsinler seni bir kere be bir kerede ülken için bir itirazını duyalım.Bu hakem için hakem diyen bana anlatsın nasıl oluyor böyle hakem.
Resmen katliam yaptı adam,yazık oldu fenere en az 1 puan hakkımızdı Porto kadıköy kadar bir şehir İSTANBUL dünya şehri FENER BAHÇE geçen sene yarı final kapısından döndü .Kollanan takım Porto ben nasıl kızmayıım Ş:ERZİKe:mad::mad::mad:

Ömer
Yönetici
kötü oynadık evet pala dayı haklısın hakem fransız dı,tıpkı türk takımlarının son 2 resmi maçını yöneten diğer fransızlar gibi,3 ündede kötü sonuç aldık, gs-bükreşe ofsayttan bir golle yenildi, Türk milli takımı belçikayla fransız hakemle berabere kaldı ve bugünki hakem oyuna pek müdahalesi yok gibi görülsede bariz penaltıyı çalmadı,ama bu takımdan da bu sene ben bir başarı beklemiyorum açıkcası

Kardeşim ben başka birşetden bahsediyorum.İyi oynayalım kötü oynayalım zırt pırt hakkımızı yemesinler yahu.
Sırça köşkteki adamlara uyuz oluyorum hiçbir tanesinde tık yok sadece F.B meselesi değilki bu olay
Sanki biz birleşik arap emirliklerinin takımımıyız.
Lanet olsun ya sırça köşktekilere çok mkızgınım çoooooooooooook.

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Şenez Erzik kritik maçlarımızda hakem seçimlerine müdahil olmalı. Bize atanan hakemler nötr olsun, haksız yere ne bize nede rakibe düdük çalsın, başka bir isteğimiz yok.:olumsuz:

Ömer
Yönetici
yanlış anladın dayıcım ben kötü oynasak da hakkımızın yenilmesine sonuna kadar karşıyım tabiki bir takım kötü oynuyor diye hakkı olan pozisyonda hakkını aramalı tabiki,

demek istediğim nokta çok garip işte Platini UEFA Başkanı ve bir Fransız, Avrupa Şampiyonasında bu yaz bir tane Fransız hakemine görev vermediler, ama şimdi bizim 3 önemli maçımıza Fransız hakem atamalarına dikkat çektim.

Tabiki Şenes Erzik Uefa nın 2.adamı ama kulis faaliyetleri yapamıyor,neden orda hiç Türk hakemi yok Şenes Erzik girişimde bulunsa almayacak mı Uefa bizim hakemleri, Şenes Erzik demekki isviçre'nin nyon kentinde yıllardır yaşaya yaşaya unutmuş Türkiyeyi ve Türk takımlarını

Eğer erzik denilen adamın Türk takımlarıyla ilgili en ufak bir derdi varsa bende harbiden keserim bıyıklarımı be,:mad::mad:
Ulan insan yağmasada gürler dimi kardeşim
nesin sen ya bari git ben Türkiyeyi ve Türk takımlarını temsil etmiyom dede bilelim kızmıyalım sana senin gavurdan ne farkın varki
Kralex çok yazarım yinede yorulmam bu adamı yazmaktan uyuz oluyomki hemde nasıl bu adama bilemezsin.Valla olmasa daha iyi..Layık olduğunu bulsun İNŞAALLAH....:mad: