Yine de gitme kal yanımda

elecTRo Üyeee
bekledim... belki olurda gelirsin diye gün ışıyıncaya kadar bkledm ama hayalin bile gelpte sevmedi bni eskisi gibi blkide o bile bıkkın
iki yabancı gibiyiz sanki birlikteyiz ama yalnızız özlüyoruz blki ama ulaşamıyoruz ulaşsakta gücümüz kalmdı blkide bu aşkı yaşamaya
ama yinede gitme! kal bnmle yaşamaya değer bişiler vardır blkide hala bu aşkta hala tamamen tükenmemişizdir kimi aşklar hiç bitmezmiş ya bizimkisi?
gülüşün bakışın.. elimde kalan tek mutluluğm yazdan ve 1-2 ay öncesndn kalan sahneler
peki ne oldu bize sevgili? ne değiştide bu durma geldik sen mi? ben mi? belkide ikimizde kabul et sevgili ikimizde değiştik ikimizde kendi labirentimizde boşluğumzda kendimizi araken birbirimizi unttuk kendimizi anlamaya çalışırken ne sen beni anladın nede bn sni ama geç değil hayata dönmek birbirimize dönmek birlikte bu hayatı yaşamk için geç değil
aşk insanın içindeki en saf en masum en güsl duygu blkide aynı zamnda en çok canını yakan neyi ispat etmemi istiyorsun aşkımımı? peki sence böle bişyin ispatı olur mu svgili? aşk yanındaykn heyecnla dolup taşan yürktir aşk masumca bakışlrdır bu büyüyü bozmamak için susmaktır aşk sana dokunurken titreyen ellerdir aşk sensin yalvarırım söylenme artık eskidendi diye hala sens bu dünya benm eskimde snsn yenimde
yorgunum.. idam gününü bekleyen mahkumdan farkım yok artık bekliyorum bnde sonumu sende celladım ya o ipi kesicksin yada bni kendine çekicksin peki ya sen hangisini yapıcksın?
gözlerimi açsamda sen çıksan karşıma uzansa ellerin bana doğru sarsa bdnimi yine içine alırcasına sarsa gel gel de azat et artık bni kayboldum karanlıkta
gidecekmisin içinde birşey kalmadıysa bana ait bittiysm artık sende daa fazla yorma artık bnide kendinide bittiyse bitmiştir bu böledr bunun başka bi cevabı olamaz ve bnde artık seziyorum ki bitti bende değil blki ama snde herşey bitti
ama yinede untmm bn bizi unutamm kalbmde bir yerlerde sonsuza denk yaşarsn bnmle hayalinle konuşurum gecelri ona sarılırda uyurum susadıkça onu öprim üşüdükçe onun koynuna girerim ben yinede unutmm bizi bir yerlerde yaşarım bizi gitmk yakışmaz bana
hergeçn gün bittiğimi bilerek beklemktn bıkknm ya git bir daa gelme yada gel birdaa hiç gitme ama seviyorsan gel hala bitmedğsem gel benmle bulutlara uçucksn gel bana inanıcaksan gel gel gitme bir daa sonsuzluğa uçalım beraber