Yıldırım: Sivasspor'u şampiyon yapalım

agent force Harbi Aktif Üye
Yıldırım: Sivasspor'u şampiyon yapalım
Fenerbahçe'de BaşkanYıldırım, Beşiktaş ile yapılacak 2 derbi için futbolculara dev prim sözü verdi...
Yıldırım: 'Sivas'ı şampiyon yapalım'
Aziz Yıldırım, 2 derbiye 1 milyon $ prim koydu, futbolcular gaza geldi...

Başkanla görüşen Alex, Semih, Emre ve kaleci Volkan Demirel, dün de tesislerde takımla toplantı yaptı. İşte ortak görüş: “Beşiktaş’ı 2 karşılaşmada da yenersek, sezonun en kârlı büyüğü biz oluruz.”

F.Bahçe'de 10 günde oynanacak iki Beşiktaş derbisine yönetim ve futbolcular tarihi önem veriyor. Başkan Aziz Yıldırım, önceki gün 4 futbolcusu ile yaptığı görüşmede 3 ve 13 Mayıs tarihlerinde oynanacak 2 Beşiktaş derbisine toplam 1 milyon dolar prim sözü verirken, futbolcular da Samandıra’da toplantı yapıp “Beşiktaş’ı iki maçta da yenelim. Biz kupayı alırız, Sivas da şampiyonluğu kazanır. Böylece sezonun kahramanı biz oluruz” ortak görüşünde birleşti.

PRİMLERE %150 ZAM
Beşiktaş derbisiyle ilgili motivasyon çalışmalarının ilk adımı başkan Aziz Yıldırım’dan geldi. Yıldırım, 2 gün önce Alex, Semih, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel ile bir görüşme yaptı. Oyuncularına caimanın beklentilerini anlatan Yıldırım, Beşiktaş derbilerini önemsediğini belirtip, “Lig ve kupada Beşiktaş’ı yenin, takıma 500’er bin dolar prim vereceğim” dedi... Normalde derbiler için 200 bin dolar alan futbolcular, yüzde 150’lik zam üzerine oldukça sevindi.

Başkan Aziz Yıldırım’ın bu mesajı dün Samandıra Tesisleri’nde 1 numaralı gündem maddesiydi. 4 oyuncu durumu diğer arkadaşlarına anlattı. Bunun üzerine birçok isim ‘topa girdi’ ve şu şekilde ilginç görüşler ortaya çıktı:

‘2’Sİ DE KUPASIZ KALIR’
“Ligde biz şampiyonluğu kaybettik. Ama kader takımı olabiliriz. Beşiktaş’ı yenersek onları potadan uzaklaştırırız. G.Saray ve Trabzon’un da şampiyonluk şansı yok. Böylece Sivas şampiyon olur. Kupada da yeneriz, 26 yıllık hasretimiz biter. Böylece iki ezeli rakibimizden hem Beşiktaş, hem de G.Saray sezonu kupasız kapatır. Biz de sezonun en kârlı takımı oluruz. Biz de camiamızın isteğini yerine getirmiş sayılırız.”

Bu motivasyon toplantısının arkasından ise F.Bahçeli futbolcular heyecanla yarın akşam oynanacak ligdeki Beşiktaş derbisini beklemeye başladı

vatan

pesimist sanal alem
inş ligin kaderi saten bizim elimizde inş yarın bjkyi yenmemiz halinde sivası sampiyon yapıyoruz ama yenmemiz kolay degil bu younla

Ömer
Yönetici
inşallah yenelim sivas olsun şampiyon :D

Chakuza Üye
Ya size ne kim sampiyon olmus bukadarmi rahatsiz oluyorsunuz Besiktas sampiyon olursa.Ne kadar cocuksa düsünceleriniz var.Benim takim olmadikdan sonra kim olursa olsun beni ilgilendirmez.Birde bükemediginiz bilegi öpmeyi bilin.

pesimist sanal alem
biz gercek taraftarız kardeş rahatsız oluruz siz fb sampiyon olmasın die 3küçükler kardeş olmamışmıydınız bi bunları hatırlayın 2.ciside biz hep yeniyoruz 3küçükleride busenede inş yenip sivası sampiyon yapcas:Dyarın yenin bizi sampiyonsunuz konusmana gerek yok

Son düzenleme:
Chakuza Üye
Gercek taraftar sizmisiniz??????Bu gün duydugum en komik sey.Herkes kendi cöplügünü temizlesin kardesim size ne kim sampiyon olacak,siz olamadikdan sonra.Aslinda bizleri hic ilgilendirmiyo avaraj takim taraftarinin ne düsündügü biz isimize bakiyoruz o kadar sizde deneyin belki yarari olur gerci bu sene sizin icin elde var sifir ama olsun seneye belki biseyler yapabilirsiniz.

pesimist sanal alem
yaw Allah askına kendi takımından haberin varmı senın takım askın bu iste daha 2 yıl önce fenerbahce sampiyon olmasın die 3küçükler kardeş takım oldunuz hatta galatasary jimnastik kulubü olacaktı bunları biliyorsan saten fbyi taraftara dil uzatman yanlıs oldugunu bilirsin derbide biz yenemiyorsunuz hala bikemedimiz bilekten bahsediyorsun yarın bizi yenince bu lafı dersen haklısın derim ama anlam veremiyorum beni ilgilendirir sadece biz olamadımız için degil anadoludan bi takım sampiyon olcak ilk defa lig tarihinde buyuzden ilgilendiriyor bu ligde herkes benim takımım olmadıysa sivas olsun istiyor sende dahilsin

hortLak c ε ή κ
Bu Vatan Gazetesi ne kadar sallıyo ya . Aziz yıldırımın böle bişe söyliceğini sanmıyorum.

Geçen günlerdede Aziz yıldırım ile Yıldırım Demirören birlikte yemek yediklerindede Beşiktaş kupayı fenerbahçeye wericek . Fenerbahçede derbide beşiktaşa maçı vericek yazıodu :D hayatı koLpa bu gazetenin :D

pesimist sanal alem
bide elde var 0 diosun eger bu sene sivas sampiyon olur bizde türkiye kupasını alırsak bu laf sizin için gecerli kardeş bu ihtimalide düşün

pesimist sanal alem
hortlak kardeş saten habere inandımız için konusmuyoruz biz taraftar diliyle konusuyoruz sen bjklisin degilmi hortlak sence bjk sampiyon olmasa sivas olsun isterdin dimi saten öle olcak ama yani böle degilmi

Chakuza Üye
Ya birakin böyle sacma seyleri ya ne zaman size karsi birlesmisiz.Sana kim anlatmissa seni kandirmis kanma böyle seylere,sampiyon olamayinca iste siz bize karsi söyle yaptinizda böyle yaptiniz.Hadi bea anadolu sizleri ne zamandir ilgilendiriyo.Anadolu takimlari o kadar önemliyse havuz sisteminde neden büyük takimlar (basta siz )daha fazla pay aliyolar.Hikaye anlatmayin burda siz lige havlu atmak zorunda kaldiginiz ligde hic bi basarielde edemediniz,sonrada cikmissiniz sivas sampiyon olsun.Ya aslinda banane sizin ne düsündügünüzden ama biraz harbi olun kardesim ne kadar icinizde kiskanclik varmisda Besiktas olmasinda sivas olsun diyosunuz.

pesimist sanal alem
yaw adnan polatla demirören yemekler yediler inş sampiyon biz bjkde kupayı alcak demedilermi anelka elle gol attı die 3küçükler el degmemiş güzel bir lig istiyoruz dediniz busene baros eliyle attı nie ses yok anlamıyorum ya lafım sana degil sen sadece taraftarsın ama bunu yapanlar adamlıgı ögrensinler önce havuz sistemine gelince o en büyük pay basarıya göre ve üğlkde tanıtımına avrupa basarısı gibi sistemlere göre veriliyor nasıl anadolu takımlarınada aynı paranın verilmesini beklersinki ama bak sivasın alacagı ikramiye artmıstır bu sene basarısından dolayı zirvede oldugu için sen git arastır da nezaman 3küçükler kardes olmussunuz

pesimist sanal alem
sen cıkıpta kıskanma diosun daha fanatik bile degilsin nezaman hangi büyük takımın taraftarı diger ezeli rakibinin sampiyon olmasını istemiş seni analamıyorum fanatikmiş gibi bide konusmayın yaw sanki adam fb sampiyon olcak olsa aynı durumda olsa sivası sampiyon etmiycekmiş gibi olgun davranmaya calısma bikere bikere git her hafta takımının macını izleyen bi taraftar ol senin dedigine kendi taraftarın bile inanmaz hayatımda ilk defa snden duydum bu taraftarlıgın rekabeti

Chakuza Üye
Eeeee bizim baskanla sizin baskan yemek yediler gecenlerde ne olacak simdi?Ozaman kupa sizin sampiyonluk bizimmi olacak yani onumu konustular?Tabiki bende gsnin fbnin sampiyon olmasini istemem ama Besiktas olamazsa kim olursa olsun beni ilgilendirmez.Fanatiklige gelince herkes kendine göre atesli taraftardir,fanatikdir.Ben yurtdisinda yasiyorum o yüzden maclara gidemiyorum ya sen fbnin en son hangi macina gittin yada kac kez gittin?

pesimist sanal alem
saten kasteddimde sahaya gidip izlemek degildi bende ist yasamıyorum bilgilerimde yazıyo bosver nese kapatalım bu taraftarlık meselesi uzuycak cünkü caresi yok bunun 100 yıldan beri birbirimizi tartısmayla tanımayalım chakuza