Yeni Beşiktaş başkanı kim olacak

mahir Harbi Aktif Üye
Yeni Beşiktaş Başkanı kim olacak, Beşiktaş Başkan Adayları Kimler
besiktas.jpg

2003 yılında Yıldırım Demirören ile kıyasıya bir başkanlık yarışına giren Fikret Orman az önce kararını verdi ve 25 Mart'taki olağanüstü kongrede aday olacağını açıkladı.

Beşiktaş'ta Yalçın Karadeniz'den sonra bir isim daha adaylığını açıklayacak. Beşiktaş'ta 25 Mart'ta gerçekleşecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde Fikret Orman'ın adaylığını çarşamba günü açıklayacağı belirtildi.

Orman, başkanlık sürecinde Adalı'yı desteklediğini belirterek, "Ancak Serdal Adalı adaylıktan çekildikten sonra aday olmam yönünde baskı var. Arkadaşlarımla görüşüyorum. Zaten kısa bir süre kaldı. Artık aday olmaya sıcak bakıyorum' diye konuşmuştu.

Beşiktaş'ta başkanlık yarışı kızışıyor

Beşiktaş'ta 25 Mart'ta yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi kulübün eski ikinci başkanı ve 31 Ocak 2010'da yapılan seçimli genel kurulda başkan adayı olan Murat Aksu, başkan adaylığını açıklamaya hazırlanıyor. Aksu'nun yarın yapacağı basın toplantısıyla adaylığını açıklaması bekleniyor.

Karadeniz resmen açıkladı

Beşiktaş’ın, 18-15 Mart’ta yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulu öncesinde, siyah-beyazlı kulübün Divan Kurulu ve Başkan Vekili Yalçın Karadeniz, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Beşiktaş’ın onursal başkanı Süleyman Seba’nın destek verdiği Yalçın Karadeniz, yaptığı yazılı açıklamada, adaylığı konusunda şöyle dedi: ”Unutulmaz başkanımız sayın Süleyman Seba’nın, kulübümüzde başlayan yeni bir başkan ve yönetim kurulu seçim süreci için şahsımı başkan adayı olarak işaret etmesini emir kabul ettiğimden, bu ulvi göreve aday olduğumu Beşiktaş ve spor kamuoyumuzun bilgilerine saygılarımla arz eder, yüce Beşiktaşımız için hayırlara vesile olmasını dilerim.”