Yengeler Pala Dayıdan şikayetçi.

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Büyük Kink organizatörü Pala Dayı, kink severlerin eşleri tarafından istenmeyen adam ilan edildi. Pala Dayının eşlerini ayartarak derneğe götürdüğünü, gece geç vakitlere kadar kink patlasın çal oynasın yaptırdığını söyleyen yengeler Pala Dayıdan şikayetçi olduklarını, ama şikayetlerine muhatap bir merci bulamadıkları için muzdarip olduklarını beyan ettiler. Pala Dayıyı Uğur Dündara şikayet edip Arena programında cümle aleme deşifre etmekle tehtit eden yengeler, bununla da yetinmeyip gerekirse Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine kadar gidebileceklerinin altını çizdiler. Pala Dayı ise bu durumdan muzdarip olduğunu evden arazi olmak isteyen kinkçilerin, eşlerine" beni Pala Dayı çağırıyor" dediklerini, aslında kendisinin bu hususta müspet yada menfi bir telkini, hele hele baskı unsuru oluşturacak bir yaklaşımının olmadığını, bu konuda kendisinin süt'den çıkmış ak kaşık olduğunu belirtsede, yengeler bu sözlerini pek inandırıcı bulmadı. Pala Dayı bundan sonra kendisiyle oyun oynamak isteyenlere matbu bir itirafname imzalatacağını ve bunları daha sonra delil olarak kullanmak üzere dosyalayacağını bildirdi.

pala dayı Harbi Aktif Üye
Amma yaptın KRALEX, benim namım PALA sen herhalde beni pale sandın