Yengeç Burcu Yorumları Aralık 2011

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Yengeç Burcu 2011, Aylık Burç Yorumu Yengeç Burcu Aralık 2011, Yengeç Burcu Aralık 2011 Burç Yorumu, Yengeç Burcunu Aralık 2011 de neler bekliyor

  Yengeç burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.

  Aralık 2011 Yengeç Burcu
  [​IMG]

  Kendinizi toplumdan ve insanlardan sorumlu hissetmeniz, ailenizle aranızda sorunlara yol açabilir. Bu birkaç ay parasal konularda kesinlikle önemli kararlardan uzak durmalı ve adımlar atmamalısınız. Önemli bir alışveriş yapmayın ve sevdiğiniz insanın ihtiyacı olsa bile, bu birkaç ay para yardımında bulunmayın yada başkalarından borç almamaya çalışın.

  Aralık ayında sizin sosyal çevre alanlarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde ve özel hayatınızda oluşacak. Sosyal çevrenizde bulunmanız gerekenler yerler, katılacağınız davetler veya ortamlar, aşk hayatınızdaki zamandan çalmanıza neden olabilir. İlişkilerinizde hassaslıklar oluşabilir. 19 Aralık itibarıyla birkaç ay boyunca enerjinizi yakın çevre alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Akrabalarınız veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde aşırı eleştirel ve duygusuz yanlarınız bazen tartışmalar yaratabilir. Herşeye bu kadar bilimsel ve herşeyi ben hallederim tavıryla yaklaşmamaya çalışın.

   
  Son düzenleme: 17 Kasım 2011