Yattara Imzaya Yakın

agent force Harbi Aktif Üye
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Yattara'nın sözleşmesini uzatmak için 4 Nisan Cuma günü menajeri Adnan Demir ile bir araya geleceklerini söyledi. Gineli oyuncunun bordo-mavili kulüple 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu hatırlatan Hacısalihoğlu, yaptıkları ön görüşmelerin de olumlu geçtiğini ifade etti.

Gelecek sezon sonu sözleşmesi sona erecek oyuncusu İbrahima Yattara'nın sözleşmesini uzatmak için harekete geçen Trabzonspor, Gineli oyuncuyla masaya oturuyor.

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Yattara'nın menajeri Adnan Demir'in cuma günü Trabzon'a geleceğini ve hafta sonunda bu konuda bir görüşme yapabileceklerini belirtti.

Yattara konusunda şu anda bir problemlerinin bulunmadığını ifade eden Hacısalihoğlu, ''Yattara'nın sözleşmesinin bitmesine bir yıl daha var. Sözleşmesini uzatmak için bir araya geleceğiz. Şartları tekrar konuşacağız. Ön görüşmelerimiz zaten olumlu'' diye konuştu.

Transfer konusunda çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Hacısalihoğlu, ''Oyuncu araştırılıyor, bakılıyor, izleniyor. Değerlendiriliyor, ekonomisine bakılıyor. Aynı yere emsal oyuncular üzerinde değerlendirmeler yapılıyor. Daha neticelenmiş ya da kısa sürede neticelenecek bir şey yok. Ligler de devam ettiği için oyuncu almak ya da sözleşme yapmak şu anda mümkün değil'' dedi.

TUNUSLU OYUNCULARIN TRANSFERİ

Hacısalihoğlu, transferde sadece Tunuslu oyuncular Mehdi ve Chermiti ile ilgilenmediklerini belirterek, ''Onların isimleri basında çıktığı için hep ön plana çıkarılıyorlar. Onlarla ilgili de görüşmeler yapılıyor. Fiyat alınıp değerlendirmeler yapılıyor. Onlar da transferi düşünülen birçok oyuncudan bazıları. Şu anda olumsuzluk yok, ama bizden başka kulüpler de bu oyunculara talip. Fiyatlar istediğimiz rakamlarda olursa almayı düşündüğümüz oyunculardır'' diye konuştu.

Ömer
Yönetici
yattarayı fener formasıyla görmek isterim ama istikrarsız ve disiplinsiz bir futbolcu :)

bilmem ben seni hiç futbol konuşurken görmedim fb yada gs lisindir diye düşünüyordum ama ts li çıktın...şaşırdım yani :D