Yanıbaşımdan

BERKİTO Üye
DUMAN - YANIBAŞIMDAN

E||----------------------|-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|
B||----------------------|-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|
G||----------------------|-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|
D||----------------------|-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|
A||------------5----3----|-------------------|------------5----3----|-------------------|------------5----3----|
E||--3----6--------------|------3------------|--3----6--------------|------3------------|--3----6--------------|

-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|------------3-||
-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|----------3---||
-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|--------3-----||
-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|------5-------||
-------------------|----------------------|------3------------|--6----5----3---------|----5---------||
------3------------|--3----6----3----5----|-------------------|-----------------5----|--3-----------||

SEVEMEDİM BEN BUGUNU... ...YANIBAŞIMDAN HER YANIMDAN (ilk kıtada bura)

E||----------------------|-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|
B||----------------------|-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|
G||----------------------|-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|
D||----------------------|-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|
A||------------5----3----|-------------------|------------5----3----|-------------------|------------5----3----|
E||--3----6--------------|------3------------|--3----6--------------|------3------------|--3----6--------------|

-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|-------|
-------------------|----------------------|-------------------|----------------------|-------|
-------------------|----------------------|------5------------|----------------------|--5----|
-------------------|----------------------|------3------------|--6----5----3---------|--3----|
------3------------|--3----6----3----5----|-------------------|-----------------5----|-------|

----------------------|-------|---------------------|-------||
--5-------------------|--5----|--5------------------|--5----||
-------6----5---------|--3----|-------5h-6p-5-------|--3----||
-----------------5----|-------|----------------5----|-------||

GELEMEDİM BEN BU OYUNA... ...YANIBAŞIMDAN HER YANIMDAN (ikinci kıtada bura)

aradaki kısa solo başlıyo
2. gitar burda baslıyo

-------------------|----------------------|------5------------|----------------------|--5----|
-------------------|----------------------|------3------------|--6----5----3---------|--3----|
------3------------|--3----6----3----5----|-------------------|-----------------5----|-------|

solo(2.gtar)
E||---------------------------|-------------------------|-------------------------|----------------|
B||-----------------3---------|-----------------3-------|-----------------3-------|----------------|
G||--5--3--5--3--5-----3-3----|--5--3--5--3--5-----3----|--5--3--5--3--5-----3----|--2--2--3--5----|
D||---------------------------|-------------------------|-------------------------|----------------|
A||---------------------------|-------------------------|-------------------------|----------------|
E||---------------------------|-------------------------|-------------------------|----------------|

-------------------||
-------------------||
--2--2--2--2h3--0--|| 0 yaptıktan sonra floydrose'u teli bol hale getirecek sekilde cekerseniz orjnale yakıon bi ses cıkıyo
-------------------||
-------------------||
-------------------||
solo btiyo

--5-------------------|--5----|--5------------------|--5----||
-------6----5---------|--3----|-------5h-6p-5-------|--3----||
-----------------5----|-------|----------------5----|-------||

YAŞAMADIM BEN GUNU... ...YANIBAŞIMDAN HER YANIMDAN

bu gitar sarkinin sonuna kadar boyle devam ediyo
E||--------------------------|--------------------------|--------------------------|--------------------------||
B||--------------------------|--------------------------|--------------------------|--------------------------||
G||--5--5--5--5--5--5--5--5--|--------------------------|--------------------------|--------------------------||
D||--5--5--5--5--5--5--5--5--|--5--5--5--5--5--5--5--5--|--3--3--3--3--3--3--3--3--|--3--x--3--x--3--x--3--x--||
A||--3--3--3--3--3--3--3--3--|--5--5--5--5--5--5--5--5--|--3--3--3--3--3--3--3--3--|--3--x--3--x--3--x--3--x--||
E||--------------------------|--3--3--3--3--3--3--3--3--|--1--1--1--1--1--1--1--1--|--1--x--1--x--1--x--1--x--||

solo
(soloyu %100 dogru yazablmem simdilik imkansız benim-zaten bazi yerler olmadı yani emin diilim hiç
için solo hakkında braz fikir verebilir galiba o kadar da kotu olmadı be?)

E||----------------------|------------------------|---------------------------------------------------|
B||----------------------|------------------------|---------------------------------------------------|
G||----------------------|------------------------|---------------------------------------------------|
D||----------------------|------------------------|--------------------------------0---------0-1-0----|
A||----------------------|------------------------|------0-1-0-----0-1-3-1-0-0-1-3---3-1-1-3-------3--|
E||--5----6----5----6----|--5----6----5--3--1--1--|--1-3-------3-3------------------------------------|
tam KAAN "...benim" derken baslıyo 5 lerde teli 2 yda 3 kere 1perdelik nota kadar bend/release yapn

------------------------------|---------------------------------------------------|-------------------------|
------------------------------|--------------------------------3---------3-4-3----|-------------------------|
------------------------------|------2-3-2-----2-3-5-3-2-2-3-5---5-3-3-5-------5/-|--12~---12p---10h-12/14--|
--------------5-5-3-3-7-7-3-3-|--3-5-------5-5------------------------------------|-------------------------|
--3-----5~--------------------|---------------------------------------------------|-------------------------|
-----6-----6------------------|---------------------------------------------------|-------------------------|

-------------------------|-------------------------|----------------------------------|
-------------------------|-------------------------|----------------------------------|
--14~---14p---12h-14/17--|--17~---17p---14h-17/19--|--19--19--14--14--15--15--10--10--|

------------------------------------------------------|----------------------------------------|
------------------------------------------------------|----------------------------------------|
--17--14--15--14------14----17--14--15--14------14----|--17--14--15--14------14----17--14--15~-|
------------------17------------------------17--------|------------------17--------------------|

gerisi yok maalesef sarkının hzını dusurdum
----------------------|----------------------------------|----------||yarı yarıya ama gene bi sey anlamdım bi KAAN
----------------------|------------------------------20--|------20b-||tam bağırıyo orda kopuyo sarkı
----------15------17--|----------------------17/-19------|--19------||
--15/-17------17------|----------15------17b-------------|----------||
----------------------|--15/-17------17------------------|----------||
----------------------|----------------------------------|----------||

YANIBAŞIMDAN
------------
sevemedim ben bu günü
sevemedim başından
göremedim geçtiğini
YANIBAŞIMDAN her yanımdan

gelemdim ben bu oyun
gelemdim yaşımdan