YAKLAŞIK 1 HAFTA YOKUM!!!

Bundan 2 gün önce chatbox ta şakalaşmak maksadıyla akrep_zehiri'ni tanımamazlıktan geldim keşke yapmaz olaydım....Karşı tarafı çok incittiğimin farkına varamadım...Üstüne üstlük benim yüzümden chatbox ta sözlü kavga başladı...Bunun üzerine moralim yerle bir oldu :( zaten o gün quiz olmuştuk ve benim kağıdı hoca kopya gereekçesiyele alıp "0" vermişti onun da moral bozukluğu vadı..neyse uzatmayayım akrep_zehiri' nden defalarca özür diledim, msj attım ama hiç bir yanıt gelmedi...Bunun üzerine daha da kötü oldum.....Ben bu forumda kimseyi kırmak istememiştim, istemem de zaten....Uzun sözün kısası kendimi tparlamam için foruma yaklaşık 1 hafta 10 gün girmicem...eğer msj fln atarsanız atabilirsiniz hepsine girince cevap yazarım....

Bu arada bunu okur mu bilmem ama akrep_zehiri' nden tekrar özür diliyorum...

ALLAHA EMANET OLUNUZ!!!

Son düzenleme:
Sünger BoB ÇıLgIN FeNeRlİ;)
bende diorumki lülü neden yok ayrıca lülü bu kadar iyi olmak zorunda deilsin cünkü kimse değill

süngerim benim ya....haklısın...böle yaparak ancak kendimi üzerim...hayatta hiç bişey ( ailem hariç ) kaybedildiği zaman üzülmeye değmez bence...haklısın.....ya cevap yazmak için girdim yoksa girmeyecektim neyse ben yine yokum ortalıklarda 3-5 gün daha hadi alla emaent olunuz