"Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş"

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında krize neden Mehmet Topuz'un transferindeki düğüm henüz çözülemezken yıldız oyuncunun kanadından Beşiktaş lehine kesin açıklamalar gelmeye devam ediyor...
Siyah-Beyazlı camianın şampiyonluk kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Karagümrüklü Beşiktaşlılar gecesine yine Mehmet Topuz transferi damgasını vururken, geceye katılan Mehmet Topuz'un menajeri Metin Korkmaz kulübün resmi televizyonu BJK TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulunarak şöyle konuştu:
"Bazı yayın organlarında Mehmet'in tuttuğu takımla ilgili polemikler yaratılmaya çalışılıyor. Şunu çok net söyleceğim... Mehmet Topuz doğuştan Beşiktaşlı. Bu kadar tutkulu bir Beşiktaşlı olmasa Beşiktaş'ta oynamak için bu kadar diretir miydi? Bir kaç gündür Mehmet'e gelen teklifler çok fazla ama onun duruşu ortada. Başkan Yıldırım Demirören ve Kenan Öner ile biraraya geldik bu transfer birkaç güne kadar Beşiktaş lehine çözümlenecek. Mehmet Topuz gerekirse 1 sezon oynamamayı bile göze aldı. Artık iş oyuncudan çıktı, tarafların bir an önce anlaşmasını bekliyoruz. Mehmet bundan sonra ya Beşiktaş'da oynayacak ya da Beşiktaş'ta. Mehmet Topuz Beşiktaş'a hayırlı olsun"
MEHMET TOPUZ'A TELEFONDA TEZAHÜRAT
Daha sonra taraftarların ısrarları ile Mehmet Topuz'u telefonla arayan Menajeri Metin Korkmaz, Beşiktaşlı taraftarların tezahüratlarını yıldız oyuncuya dinletti.
Beşiktaşlı taraftarların "Bekliyoruz Mehmet Topuz" şeklindeki tezahüratları karşısında yıldız oyuncunun oldukça duygulandığı sesinden anlaşıldı.
Geceye katılan Asbaşkan Levent Erdoğan ise Mehmet Topuz'un Beşiktaş forması giyeceğini belirterek, transferin gerçekleşmesinde menajer Metin Korkmaz'ın da önemli katkıları olduğunu bildirerek, teşekkür etti.

07.06.2009

TheMusty MaJestY
mehmet beşiktaşta oynar yada oynamaz, beşiktaşlıdır yada değildir, bütün bu olucakları tahmin etti yada etmedi.. artık bunların hiç bir önemi yok bence gerçek şu ki m. topuz beşiktaşlı taraftarlarını arkasına aldı iki yıl önce ondan nefret eden beşiktaşlılar bile artık mehmeti sırtlarında taşırlar heralde!!

ben ise hala mehmetin bize yararlı olacağı konusunda emin değilim ve hala çok da sempati duymuyorum

pesimist sanal alem
bu konu fazla uzadı ben bir fbli olarak deivid ve kazım gibi yıldız oyuncularımız varken topuzu neden alırlar anlmam hemde fb taraftarının sevmedigi bir oyuncu nefret ediyor taraftar ondan kayseri fb macında olay cıkarmıstı istemiyorum takımda topuz felan beşiktaslı olsa nolur banane sanki: ronaldoyu alıyoruzda o besiktaslıyım dio :Daranızda bu adamı seven varmı ne bjkliler seviyo nede fbliler adamın bi dedigi bi dedigini tutmuyo profosyonel degil ben bi futbolcu olsan takımım olmaz futbolcu iş yapıyor paraya bakar dünyanın yıldız oyuncuları takım tutuyormu paraya kariyere bakıyo bunun için yıldızlar profosyoneller bizimkiler kapris yapıyo fbde oynamazmıs oynama kardeşim isteyen yokki! aziz yıldırım bi yanlıs daha yaptı böle bi salagı takıma getirdi için yıldız getirsin bize:Daartık kapansın bu gereksiz konu

°KarTaLiCe° ·• ΒєşiкţĀŞК •·
konu kapandi artik mehmet topuz fenerbahcede ! iyiki besiktasimiza gelmemis 6 milyon euro cok fazla :p ben gelmemesine cok sevindim kendisine güvenmiyordum ve düsündügüm gibi cikti garibim :) simdi fenerbahcede dansöz olarak cikar sahaya insallah :p