xp nin 30 mu süresizmi nasıl anlarız

senyor2000 Yeni Üye
arkadaşlar herhangibir şifre girmeden windows un xp sini kurduk diyelim.bunun 30 günlükmü yoksa süresizmi olduğunu nasıl anlarız:mad:

Ömer
Yönetici
arkadaşlar herhangibir şifre girmeden windows un xp sini kurduk diyelim.bunun 30 günlükmü yoksa süresizmi olduğunu nasıl anlarız:mad:
1. şifresiz xp kurulmaz.kurduysanız mutlaka kullandığınız cd modifiye edilmiş bir cd dir.
2. bilgisayarım > sağ tık özellikler dediğinizde açılan pencerede windows etkinleştirildi veya etkinleştirmeye şu kadar kaldı diye yazar.

senyor2000 Yeni Üye
baktım ama etkinleştirildi veya etkinleştirmeye şu kadar kaldı diye yazı görmedim.
sadece xp service pack 2 ve bilgisayar hakkında bazı bilgiler var.Modifiye edilmiş Xp Cd sinin ne farkı vardır.
ikinci olarak internette birçok sitede servis pack 3 bulunmakta.bu 30 günlük deneme içinmi oluyor.

Son düzenleme:
Ömer
Yönetici
baktım ama etkinleştirildi veya etkinleştirmeye şu kadar kaldı diye yazı görmedim.
sadece xp service pack 2 ve bilgisayar hakkında bazı bilgiler var.Modifiye edilmiş Xp Cd sinin ne farkı vardır.
ikinci olarak internette birçok sitede servis pack 3 bulunmakta.bu 30 günlük deneme içinmi oluyor.
Sadece xp home edition'de var o etkilenştirme zımpırtısı.

Son düzenleme: