windows kapanış mesajları...

jack_fear 5iKT[aşk]
» Oturumunuz Sürece bir hatamız olduysa affola. Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz Bill Gates iyi günler diler. Nereye İsterseniz Oraya !

» Kah güldük kah eğlendik yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... Ancak her güzek şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir orturmda görüşmek üzere... Microsoftla Kalın...

» Gidiyorsun ama!ya dönemezsen? hadi hakkını helal et Bill Gatesin duaları senin üzerine olsun

» Windows kapatılıyor bu katliyama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor... bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... Bırakın açık kalsın...

» Bu akşam da bizlerle ayrılan sürenin sonuna geldik yarın aynı saatde buluşmak ümidi ile esen kalın...

» tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktığın gibi olmayabilir...

» Beni böyle istediğiniz gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum...

» Bugün de kazasız belasız atlattın...

» Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.

» Şimdi kapanıyourm ama, kullanılırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma... Bir dahaki oturumda sorarım ben sana...

» Müsadenle Kaçıyorum, Sahip...:whistle:

KübOosh Bir rütbem biLe yoqq xD
Windows kapatılıyor bu katliyama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor... bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... Bırakın açık kalsın...
Faturayı ödiCekse ndn oLmasın :d