Vodafone Messenger Nasıl Kullanılır ?

Cep Telefonu Genel bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  Vodofone Messenger Nedir? Nasıl Kullanılır? - Vodafone Messenger indir - Vodafone Messenger Ayarları
  Vodafone Messenger'ı hem kontörlü hem de faturalı Vodafone hattı sahipleri kullanabilirler.

  Eğer destekleyen bir telefonunuz varsa Vodafone Messenger'ı telefonunuzda kullanmaya başlamak için 2 yöntemi de kullanabilirsiniz:

  1. MSN ya da YAHOO yazıp 7048'e göndererek cep telefonunuza gelen mesajdaki linkten uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz. (7048'e gönderilen mesajlar 1 SMS ile ücretlendirilmektedir.)
  2. Cep telefonunuzdan 302 Found adresine giderek Chat bölümünün altında yer alan Vodafone Messenger sayfasına girip İndir linkine tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

  Destekleyen telefon modelleri:
  Samsung E250, U700,
  Nokia N95 8GB, N95, E65, N73, N70, 6630, 6300, 6280, 5300.
  SonyEricsson K750i, W910i
  LG KS360.


  Vodafone Messenger Nedir?

  Cep Özgür tarifesine geçin, ayda 150 üzeri kontör yükleyerek cebinizden özgürce Vodafone Messenger kullanın.

  Vodafone Messenger bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda bile en popüler anlık mesajlaşma servislerini (Windows Live ve Yahoo!) cep telefonunuzdan kullanabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Vodafone Messenger ile Windows Live ve Yahoo! Messenger servislerine bağlanıp listenizdeki arkadaşlarınızla özgürce mesajlaşabilirsiniz. Uygulamayı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirdikten sonra arkadaşlarınızı listenize tekrar eklemeniz gerekmez.

  Vodafone Messenger'ı kullanmak ÜCRETSİZDİR. Vodafone Messenger ile mesajlaşırken kullandığınız data miktarı için ücretlendirilmezsiniz.