ultrAslan DÜNYA SEKIZINCISI

Galatasaray bölümünde yer alan bu konu NymO tarafından paylaşıldı.

 1. NymO

  NymO Değişik Yönetici

  ultrAslan DÜNYA SEKIZINCISI...


  Galatasaray tribün grubu ultrAslan dünya genelinde ki tribün gruplari içerisinde 8. oldu...  Dünya'da futbolun en çok sevildigi ülke olarak bilinen Arjantin'den ultrAslan'a büyük onur.
  Arjantin'nin ünlü dergilerinden birinin dünyanin en atesli taraftar gruplari degerlendirmesinde ultrAslan 8. oldu. Ilk sirayi Arjantin'in köklü kulüplerinden River Plate alirken, Ispanya'dan Barcelona ikinci, Italyan Milan tribün grubu ise üçüncü sirayi aldi. Degerlendirmenin ilk üç sirasi bu takimlardan olusurken Galatasaray Kulübü tribün grubu ultrAslan ise siralamada 8. oldu.
  Siralamada görüs alinan ünlü futbolcu ve teknik direktörlerin görüslerinede yer verildi. italyan Milli Takiminin ve Milan'in kaptani Paolo Maldini'nin "Beni bu stadda 25.000 kisi olduguna kimse inandiramaz", PSV maçi sonrasinda açiklama yapan PSV'li futbolcularin "Dünya'da karsisinda oynamak istedigim en son taraftar bu", Ispanyol ekibi Deportivo La Coruna ile Ali Sami Yen'de mücadele eden Havier Irureta'nin, "Bizim taraftarimiz asla Galatasaray taraftari gibi olamaz. Kimse böyle bir taraftar grubu önünde oynamak istemez" sözlerine yer veren dergi, Ali Sami Yen Stadinin rakip takimlar için tam bir kabus arenasi oldugunu belirtti.
  Degerlendirmede Türkiye'den sadece Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'a yer verilirken, Fenerbahçe ve Besiktas tribün gruplari dereceye giremediler...
   
 2. JokeR

  JokeR Üye

  25.000 kişi olamaz bu kadar az ses çıkar mı ? :D
   
 3. By.Shadow

  By.Shadow KaLb-i Mecruh.*

  Sanmıyorum sende bi yanLışLık war :D:D:D
   
 4. JokeR

  JokeR Üye

  hahahahahaha :D
   
 5. NymO

  NymO Değişik Yönetici

  yok adam şok oldugunu belirtik :D
   
  Son düzenleme: 24 Ocak 2009