Üflek bugÜn kendİne pİyango al

Söylemek İstediklerim bölümünde yer alan bu konu pala dayı tarafından paylaşıldı.

 1. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  :mad:olacak iş var,olmıyacak iş vardır derler.Ama maalesef bugün imkansız olan üflek tarafından gerçekleşti.Ne krallık kaldı,nede moral:mad:
  :(Bana üflek bugün altı el üst üste kinkte vurdu:eek:rüyamda görsem,kıçık açık kalmış derdimde yinede inanmazdım.:confused:Her halukarda telafisi var tabiki ama cidden söylüyorum ortağım mılik olsaydı bu kaza başıma gelmezdi.Üflek Ali seni şimdiden sonra elimden kim alacak bilmem:olumsuz:gün senin günün tadını çıkar bidahada böyle bişey olmaz
   
 2. yeniçeri

  yeniçeri JaNiSSaRY

  abi kağıt birazda moral meselesi bana göre, ben ne zaman moralsiz olsam kafam bozuk olsa, kesinlikle kağıt gelmez :(.sende de öyle bir durum olmasın.
   
 3. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  Ya kardeşim benim,normal şartlarda tabiki her türlü şey olabilir.Ama beni çok daraltırlarsa işi filimlerim şu pozisyona düşmem kağıt yenemezse devreye ben girerim vururum partiyi,adamı piskolojik olarak bitiririm ali cengiz oyunu yaparım bugünki gibi ebedi olmaz.Neyse iş kazası oldu diyorum.
   
 4. yeniçeri

  yeniçeri JaNiSSaRY

  önemli değil abi takma kafana ama o galibiyette üfleğe 1 ay gider :D :D
   
 5. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  Üfleğin maaşına zam yapsalar bu kadar sevinmezdi,nasıl takmayım kafaya palaya parti vurdumdicek adam.Yenilgiye bahane deyil ama benim ortakta tel maşaydı.
   
 6. yeniçeri

  yeniçeri JaNiSSaRY

  eşli king te bildiğim kadarıyla bilmeyen adam oyunu öldürür, senin suçun yok, ama malzeme çıktı masadakilere :D
   
 7. Hasan Şeref İlhan

  Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

  Böyle bir olayı televizyonda görsem kamera şakası derim. Herhalde buda bir şaka olmalı, yok yok olacak bir şeydeğil Üflek Ali, Pala Dayı'yı yenerek kümede mi kaldı? Hadi sende.