Üflek bugÜn kendİne pİyango al

pala dayı Harbi Aktif Üye
:mad:olacak iş var,olmıyacak iş vardır derler.Ama maalesef bugün imkansız olan üflek tarafından gerçekleşti.Ne krallık kaldı,nede moral:mad:
:(Bana üflek bugün altı el üst üste kinkte vurdu:eek:rüyamda görsem,kıçık açık kalmış derdimde yinede inanmazdım.:confused:Her halukarda telafisi var tabiki ama cidden söylüyorum ortağım mılik olsaydı bu kaza başıma gelmezdi.Üflek Ali seni şimdiden sonra elimden kim alacak bilmem:olumsuz:gün senin günün tadını çıkar bidahada böyle bişey olmaz

yeniçeri JaNiSSaRY
abi kağıt birazda moral meselesi bana göre, ben ne zaman moralsiz olsam kafam bozuk olsa, kesinlikle kağıt gelmez :(.sende de öyle bir durum olmasın.

Ya kardeşim benim,normal şartlarda tabiki her türlü şey olabilir.Ama beni çok daraltırlarsa işi filimlerim şu pozisyona düşmem kağıt yenemezse devreye ben girerim vururum partiyi,adamı piskolojik olarak bitiririm ali cengiz oyunu yaparım bugünki gibi ebedi olmaz.Neyse iş kazası oldu diyorum.

Üfleğin maaşına zam yapsalar bu kadar sevinmezdi,nasıl takmayım kafaya palaya parti vurdumdicek adam.Yenilgiye bahane deyil ama benim ortakta tel maşaydı.

yeniçeri JaNiSSaRY
eşli king te bildiğim kadarıyla bilmeyen adam oyunu öldürür, senin suçun yok, ama malzeme çıktı masadakilere :D

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Böyle bir olayı televizyonda görsem kamera şakası derim. Herhalde buda bir şaka olmalı, yok yok olacak bir şeydeğil Üflek Ali, Pala Dayı'yı yenerek kümede mi kaldı? Hadi sende.