Üflek Ali Cumhuriyeti

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Üflek Ali "King oynamadan yaşayamam" diyerek hanımın saltanatını kaldırarak Cumhuriyet ilan etti. Fakat kamuoyunda bu Cumhuriyet'in pek de uzun sürmeyeceği düşüncesi hakim. Bu Cumhuriyet kısamı sürecek, yoksa domino etkisi yaparak diğer mutlakiyet yönetimleri altında inim inim inleyen arkadaşlarımızın demokrasi istemiyle ayaklanmalarına mı sebep olacak orası belli değil, ama şu su götürmez bir gerçek ki demokrasi ayaklanmaları şayet olursa çok kanlı bir şekilde bastırılacaktır. Pala Dayı bu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "benim bu işlerle ilgim olamaz, benim daha balkon mahkumiyetim sona ermeden böyle maceralara atılamam" demekle yetindi. En delikanlı sözler Protez Semih'in azından döküldü "ben paşa paşa dayağımı yerim ama derneğe de gelirim, işte o kadar" dedi. Üflek Ali "çok şükür Cumhuriyet'i kurduk en kısa zamanda seçimlere gidip hanımı başbakan yapacağız" diyerek yalakalıkta sınır tanımadığını bir kere daha kanıtladı. Ben de diyorumki "bu laflar sana prim sağlamaz, hanımdan dayak yersen orası beni bağlamaz, bir yiğitlik yaptın bari arkasında dur, olmadı kuyruğunu kıstır evinde otur.:D

pala dayı Harbi Aktif Üye
dayıcım sen birazda kendinle alakalı yazsana biraz kamuoyu bilgi sahibi olsun merak ediyorlar bilgilendir kamuoyunu harbi forumu herkes merak içerisinde seni bekliyor......

M
Misafir
vah vah ali kardeş, Allah kurtarsın ne diyiim