Uçurum Kenarındaki Şehirler

Garip Olaylar bölümünde yer alan bu konu hacercan tarafından paylaşıldı.

 1. hacercan

  hacercan Üye

  Eğer bütün kasaba yerin kenarına inşa edilmiş olduğunu biliyor muydunuz? Dünyanın kenarında en öngörülemez ve nefes kesen yerlerde bulunan beş ilde dikkatinizi sunulması.


  Kastelfulit de la Roca, İspanya


  2.jpg

  Katalonya (İspanya) Bu küçük kasaba 50-ayak bazaltik kaya kilometre uzunluğunda. Bu kaya iki karşıt akan lav tarafından kuruldu.  Ronda, İspanya

  2.jpg

  Rhonda (İspanyolca Ronda (Malaga) -. Kasaba ve belediye İspanya, Malaga ilinde bir parçası şehrin bir uçurumun kenarında, yaklaşık 750m deniz seviyesinden yükseklikte dağlık arazi bulunan derin bir kanyonda «El Tajo» adlı yeni gelen şehrin eski parçası. bir uçurumun kenarından sağ evlerin bazı bırakarak.


  Manarola, İtalya

  4.jpg

  Manarola (Manarola) - Kuzey İtalya'da küçük bir İtalyan kasabası, Liguria (Liguria) ilinde bulunmaktadır. Bu şehir kesinlikle kadar geri kendi şarap antik Roma metinler gibi ünlü İtalya'da en çekici yerlerinden biridir. Gerçekten inanılmaz bir yer.


  Santorini, Yunanistan

  5.jpg

  Santorini - Ege Denizi, anakara 200 km bulunan bir halka biçiminde, volkanik kökenli adalar küçük bir grup. Adadaki eski yerleşim 3000 yılında hâlâ Ancak, 1600 ile ilgili güçlü bir volkanik patlama M.Ö. yıkılmıştı BC, Merkezde 300 metre kayalıklarla çevrili 7 km, tarafından 12 hakkında büyük bir lagün boyutudur.


  Bonifacio, Korsika

  8.jpg

  Korsika adasının doğu ucunda On Bonifacio (Bonifacio) en büyük komün olduğunu. Bu kale sürekli deniz ve rüzgar tabi bir uçurumun, kenarında deniz seviyesinden 70 metre yükseklikte yer alır. bir deniz limanı sonra, şimdi dünya çapında lüks yatlar için bir iskelesinin olmasıdır.

   
 2. camkinoz_61

  camkinoz_61 Yasaklandı

  Çokta aman aman denecek birşey göremedim ama yinede emeğine sağlık
   
 3. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  buralarda futbol falan oynanmaz hayır. TOP dayanmaz... :-D
   
 4. boncukkedi

  boncukkedi Yeni Üye

  yıkılır orası yaaa