Tsubasa Türk Oldu

Asparagas Haberler bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  Nankatsu takımının efsane yıldızı Japon futbolcu Tsubasa'nın, Türk vatandaşı olup ay yıldızlı formayı giymesini isteyen herkes bu çatı altında toplansın.Tsubasa Ozora'nın, Mehmet Aurelio ya da Mert Nobre'den farkı olmadığını herkese gösterelim.


  [​IMG]
  İçişleri Bakanlığı Tsubasanın Türk olması halinde alacağı nüfus cüzdanının bir örneğini yayınladı.
  Lütfen Tsubasanın bir an önce Türk vatandaşı olması için elimizden geleni yapalım.Desteğimizi arttıralım Tsu Türk OLSUN !!!!Nüfus Cüzdanının örneğine ALBÜMDEN BAKABİLİRSİNİZ !!!

  [​IMG]

  ÇARŞI Tsu'ya da KARŞI

  Beşiktaş'ın taraftar grubu ÇARŞI nın yaptığı basın açıklamasında Tsubasa'nın Türk olmasıyla Milli takımın güçleneceğine inandıklarına, ancak Tsu'nun çektiği bir şutun kaleye ortalama 45-50 dakika içerisinde gitmesinden dolayı takım performansının büyük ölçüde düşeceğine, bu yüzden Tsubasa Ozora'nın Milli Takımda oynamaması gerektiğine inandıklarını belirttiler...

  [​IMG]
  FLAŞ FLAŞ FLAŞ !!!

  Tsubasa Türk olmayı kabul edecek mi?İşte Tsubasa'nın beklenen cevabı !

  Nankatsu'nun yıldız futbolcusu Tsubasa Ozora, Nankatsu Takasahi tesislerinde düzenlediği basın toplantısında Türk vatandaşlığına geçip geçmeyeceği konusunda açıklama yaptı.
  [​IMG]
  İşte Tsubasa'nın açıklamaları:

  "MİLLİ TAKIM KOLAY, ADIMI DEĞİŞTİRMEK ZOR!.."

  "Ben de açıkçası gazetelerden ve facebook dan takip ediyorum bu konuyu. Şu ana kadar
  bana resmi olarak gelmiş hiçbir teklif yok. Ama teklif gelirse çok gurur verici olacak iyi bir futbolcusunuz ki bir Milli Takım'dan size teklif geliyor demektir. Eğer böyle bir teklif gelirse yakınlarımla beraber oturur konuşurum" dedi.

  ADIMI DEĞİŞTİRMEK ZOR OLUR

  Tsubasa'nın, Türk vatandaşlağına geçmesinde çekindiği tek bir durum var. O da isim değişikliği... Türk Milli Takımında oynamak benim için zor olmaz, diyen Tsubasa, "Zor olan adımı değiştirmek olur ama teklif gelirse bunu ciddi biçimde düşünürüm" dedi.


  Tsubasa kimdir?

  Nankatsu takımıyla Japonya Şampiyonası'na katılan, sahaya çıktığında attığı gollerle tribünleri coşturan "Tsubasa Ozora" gemi kaptanının oğlu olarak dünyaya geldi.
  Futbol topu boyundayken kamyonun çarpmasıyla 100 metre uçan ancak topun üzerine düşünce kazadan sağ olarak kurtulan Tsubasa kısa bir süre içerisinde önce Japonya'da sonra tüm dünyada ün yaptı.

  Başta melek kadar temiz olan Tsu, bölümün sonlarına doğru eve kız bile atmaya başlamıştı. Özellikleri:
  Kale direkleri üzerinde yürüyüp gol atabilir.
  kartal vuruşunu anlatmaya gerek yok
  Arkadaşının kafayla gol atması için ayaklarına destek de bulunur.
  Kafes taktiği denilen rakip takımın bütün taktiklerini yok eder.
  Kafası atarsa topla fileleri deler.
  Kale çizgisinden rovöşata ile top çıkarır.

  Özetle, Tsubasa Türk olsun Milli takımın formasını giysin o zaman özlemini çektiğimiz Dünya Kupası ya da Avrupa Şampiyonalarına belki gideriz.Evet Sayın Fatih hocam söz sizde...

  Şok şok şok ! Tsubasa MÜSLÜMAN Oldu !

  Nankatsu'nun efsane yıldızı Tsubasa Ozora, kendisinin Türk vatandaşı olacağı hakkında söylentiler dolaşırken inanılmaz bir olay gerçekleştirdi.
  Hiç beklenmedik bir anda önce Müslüman olup hemen kısa bir süre içerisinde sünnet oldu.
  Sünnet sırasında yüzünün sarardığı da dikkatlerden kaçmazken Tsubasa Ozora'nın amcası Takashiyu Ozora "Bizler müslüman olmasak bile Tsubasa'nın düşüncelerine son derece saygılı olduğumuzu belirtmek isteriz.Tsu kendisinin Türk olması ile ilgili haberler ortaya çıktığı andan itibaren müslüman olmayı kafaya koymuştu.Bir gün eve gelip kendisinin müslüman olduğunu ve düşüncelerine saygı ile yaklaşmamız gerektiğini belirtti.Biz de son derece saygılıyız." şeklinde konuştu.

  Roportajın Devamı ve Fotograflar için Fotolar Kısmına Bakın.
  Sünnet videosuda yakında eklenicek

  [​IMG]

  Flaş Flaş Flaş....Türk vatandaşı olup Türk milli takımında oynaması gündemde olan hatta bunun için sünnet bile olan tsubasa holoskodan sonra, beşiktaş formasını giyen bir başka futbolcu oldu,japonyada bir spor kanalına yaptığı açıklamada youtubedan izleme şansı bulduğu çarşıdan çok etkilendiğini, japonyada taraftarların osturuk gibi kaldığını, 3'lüye bayıldığını belirtti ve ayrıca kartal gol gol gol tezahüratı ile kartal vuruşunu 3 kat etkiye çıkarıp rakiplerin, sahanın, kalecil​eri n, kırmadık kale direği kalmayacağını iddia etti ve röportaj sonrası sırtına geçirdiği bjk formasıyla kartal vuruşu çalışmalarına başladı antrenmandan bir kare resimler bölümünde

  Daha önce tsuya karşı olan Çarşı grubunun bu olaylar sonrasındaki tepkisi merak konusu !!!
   
  Son düzenleme: 9 Ağustos 2011
 2. yaşa tsubasa:brv:
   
 3. Hasan Şeref İlhan

  Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

  Tsubasa milli takımımızın aradığı kan, bu olaya yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye denir. Tsubasa he, hala inanamıyorum. Resmen yılın olayı.:D
  En büyük Tsubasa. Yanlız bu japonun gözleri çekik değil, yoksa çıkma japonmu, daha çok ingiliz görünümlü almana benziyor.:D
   
 4. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  tsubasa sen paladan okey almadan nasıl türk oldun
   
 5. Ömer

  Ömer Yönetici

  tsubasa tam milli takımın aradığı bir oyuncudur..
   
 6. XİLAX

  XİLAX HaRbİ KıZ

  kopyum hala gülüyorum karnıma ağrılar girdi saolasın allahta seni güldürsün :D
   
 7. EMRE

  EMRE seda kolik

  konu açılmıştı ama yeniden gündemem geldi ve yeniden güldük azıcık teşekkürler canım kardeşim..:D
   
 8. fener_lee

  fener_lee Yeni Üye

  SüNNeTSiZ olurmuşmu hiç...TeBrİkLeR TsuBasa ucundan accık he...huahuuaheuaheeuehau:DAcıdımı Lenn...möhümöhümöhümöhü:DTeBrİkLeR KarDeş Gsl Paylaşım...:brv:
   
 9. Hasan Şeref İlhan

  Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

  Maçlar başlasada doya doya seyretsek
   
 10. green_eyes

  green_eyes Üye

  ben diyodum bunda TÜRK tipi var dogru yolu bulmus:D