Trabzonspor kombineleri kapış kapış

Trabzonspor bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  Yaptığı transferlerle sezona iddialı hazırlanan Trabzonspor'da şu ana dek 15 bin adet kombine bilet satıldı. Genel Sekreter Hasan Yener, tüm stadı kombine satarak bir ilki gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

  Yeni sezon öncesi transferde hareketli bir dönem geçiren Trabzonspor'da, şu ana dek 15 bin kombine kart satıldığı bildirildi.

  Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, sezon öncesi en az 15 bin kombine kart satma hedefine ulaştıklarını ve artık tüm stadı kombine kartlı seyirci yapmak istediklerini söyledi.

  Kale arkası tribünlerle birlikte stat kapasitesinin 23 bin civarına çıkacağını ifade eden Yener, ''Misafir takım tribünün yanı sıra bu yıl çocuk tribünü oluşturacağız. Bu nedenle 21 bin civarında bir kombine kart satışı yapabiliyoruz. Kale arkası ve maraton kombine kartları bitti. Kapalı tribün kombinelerini de satarak amacımız bütün kombineleri satmak'' dedi.

  Maçların başlamasına 40 gün gibi bir süre kaldığını belirten Yener, ''Kalan biletlerin satılacağını tahmin ediyoruz. Bu bizim için çok önemli konulardan biri. Eğer bunu gerçekleştirirsek Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiş olacağız. Trabzonspor taraftarı, tüm stadı kombine yapacak ve bir ilki gerçekleştirecek. Buna inanıyoruz'' diye konuştu.

  Ürün satışlarına da taraftarların büyük ilgi gösterdiğini dile getiren Yener, ''Ama özellikle bizim istediğimiz, maçlarda tüm taraftarlarımızın Trabzonspor formasıyla, diğer ürünleriyle maça gelmesi. Son Avrupa Şampiyonasında onun güzelliğini gördük. Formayla görsellik bir başka oluyor. Tüm taraftarların Trabzonspor formasıyla maça gelmesini bekliyoruz'' şeklinde konuştu.

  ÇOCUK TRİBÜNÜ
  Hasan Yener, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda ilk kez çocuk tribünü oluşturacaklarını kaydederek, ''Futbol Federasyonu, bu yıl Türkiye'de bütün statlarda bunu uygulamaya koyacak. Çocuklara futbol sevgisi aşılamak, futbola ilgilerini arttırmak için çocuk tribünü düşünülüyor. Biz de kapalı tribünde 200 kişilik bir çocuk tribünü oluşturacağız'' diye konuştu.

  NTVSPOR