Trabzonspor Baket Takımı İddalı!!!

Basketbol bölümünde yer alan bu konu lülürük__ tarafından paylaşıldı.

 1. Basketbol Takımı koçu Alaeddin Yakan, Beykoz ile oynayacakları play- off maçını kazanacaklarını söyledi.


  “RAKİP ÇOK GÜÇLÜ”

  Beykoz'un çok önemli bir takım olduğunu belirten Yakan, “Sezon içinde çok istikrarlı sonuçlar almamaları kötü takım olduklarını göstermez. Tecrübeli antrenör ve oyunculara sahipler. Turu geçmek için tüm güçleriyle mücadele edip kazanmak isteyeceklerdir. Zor bir müsabaka olacak. AncakTrabzonspor Kulübü her maça kazanmak için çıkar. Rakibin gücünü bilerek oynamamız gerekiyor.Evimizde oynayacağımız maçı kazanmak istiyoruz” dedi.


  “HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR”

  Maçın hazırlıklarını sürdürdüklerini dile getiren Yakan,
  “Hazırlıklarımız iyi bir ortamda devam ediyor. Oyuncularımın durumundan gayet memnunum. Uzun bir süredir sakatlığı bulunan Scott takımla birlikte çalışmalara başladı. Onun dışında Ufuk sezonu kapattı. Maç gününe kadar çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdüreceğiz” diye konuştu.


  “TARAFTARI SALONA BEKLİYORUZ”

  Beykoz ile oynayacakları zorlu maçta taraftarları yanlarında görmek istediklerini ifade eden Yakan, “Beykoz ile oynayacağımız maçta taraftarlarımız tribünleri doldurmalı. Onları yanımızda görmek istiyoruz. Bu tarz maçlarda seyirci desteği şart. Oyunu yönlendirmeleri gerekiyor. Biz de onların desteğine karşılık vermek istiyoruz” yorumunu yaptı.
  Bu haber toplam 228 defa okunmuştur