`Tövbekârlar yarışıyor` ... ?

`Tövbekârlar yarışıyor` ... ?

• Tepkileri anlamsız buluyorum. Hiçbir sakıncası yok böyle bir yarışmanın

Oy: 0 0,0%
  • Helal olsun kedi olalı fare tutmuş bizimkiler. Beğeniyle izleyeceğim bu yarışmayı

• Bilgi, şarkı, yemek ve evlilik yarışmaları yetmiyordu bir de bu çıktı başımıza

• Millet şaşırmış. Bu yarışma reyting rekorları kırmanın en yeni hâli herhalde

Oy: 3 50,0%
  • Böyle bir şey zaten ancak bizim başımızın altından çıkardı. Rezil olduk tüm dünyaya

Oy: 2 33,3%
  • Şöyle ki;

Oy: 1 16,7%
  • İlgilenmiyorum / Fikrim yok

• Toplam oy
    6
hortLak c ε ή κ

E
ylül ayında Kanal T`de sunuculuğunu Türk televizyonlarının eskimeyen sunucusu Gülgün Feyman`ın yapacağı `Tövbekârlar yarışıyor` adlı yeni bir yarışma başlayacak. Yarışmada 10 ateistin yanısıra, bir imam, bir papaz, bir haham ve bir de budist yer alacak. Bu 4 din adamı, 10 ateisti kendi dinlerine kazandırmaya çalışacaklar. Kazananın ödülü ise; hacı olmak olacak. Yarışma daha gösterime girmeden büyük tepkileri uyandırmaya başladı bilhassa dış dünyada.

Sizin bakış açınız nasıl?

böyle birşey türkiyede olduğu için utanıyorum:mad:islamiyeti böyle saçma şeylere alet etmeleri çok saçma ve iğrenç:mad:

pesimist sanal alem
saten oraya katılan imam dinsizdir kazandırmaya gerek yok millet medya maymunu olmus gurur haya kalmamıs oraya katılcak yüssüz imamı merak ediyorum

NymO Değişik Yönetici
kanal t yi ömrünüzde kaçkere duydunuzda sinirleniyorsuuzla :D en fazla 1 hafta yayın yaparlar sonra biterler yada komedi programı olur

bbusra HaRbi qıZ
onların dini onlara bizim din bize..ateistlikle bürünmüş birini islama döndermek bu kadar kolay mı reytig ugruna millet ne yapcagını sasırmıs..YASIK COK YASIK!!