`Tövbekârlar yarışıyor` ... ?

HarbiForum Anketleri bölümünde yer alan bu konu hortLak tarafından paylaşıldı.

?

`Tövbekârlar yarışıyor` ... ?

1. Tepkileri anlamsız buluyorum. Hiçbir sakıncası yok böyle bir yarışmanın

0 vote(s)
    0,0%
  2. Helal olsun kedi olalı fare tutmuş bizimkiler. Beğeniyle izleyeceğim bu yarışmayı

0 vote(s)
    0,0%
  3. Bilgi, şarkı, yemek ve evlilik yarışmaları yetmiyordu bir de bu çıktı başımıza

0 vote(s)
    0,0%
  4. Millet şaşırmış. Bu yarışma reyting rekorları kırmanın en yeni hâli herhalde

3 vote(s)
    50,0%
  5. Böyle bir şey zaten ancak bizim başımızın altından çıkardı. Rezil olduk tüm dünyaya

2 vote(s)
    33,3%
  6. Şöyle ki;

1 vote(s)
    16,7%
  7. İlgilenmiyorum / Fikrim yok

0 vote(s)
    0,0%
  1. hortLak

hortLak c ε ή κ

E
    ylül ayında Kanal T`de sunuculuğunu Türk televizyonlarının eskimeyen sunucusu Gülgün Feyman`ın yapacağı `Tövbekârlar yarışıyor` adlı yeni bir yarışma başlayacak. Yarışmada 10 ateistin yanısıra, bir imam, bir papaz, bir haham ve bir de budist yer alacak. Bu 4 din adamı, 10 ateisti kendi dinlerine kazandırmaya çalışacaklar. Kazananın ödülü ise; hacı olmak olacak. Yarışma daha gösterime girmeden büyük tepkileri uyandırmaya başladı bilhassa dış dünyada.

Sizin bakış açınız nasıl?

2. Ekrem

Ekrem Harbici uye.

millet kafayı yemiş.

3. sessiz3da

sessiz3da Üye

böyle birşey türkiyede olduğu için utanıyorum:mad:islamiyeti böyle saçma şeylere alet etmeleri çok saçma ve iğrenç:mad:

4. pesimist

pesimist sanal alem

saten oraya katılan imam dinsizdir kazandırmaya gerek yok millet medya maymunu olmus gurur haya kalmamıs oraya katılcak yüssüz imamı merak ediyorum

5. NymO

NymO Değişik Yönetici

kanal t yi ömrünüzde kaçkere duydunuzda sinirleniyorsuuzla :D en fazla 1 hafta yayın yaparlar sonra biterler yada komedi programı olur

6. bbusra

bbusra HaRbi qıZ

onların dini onlara bizim din bize..ateistlikle bürünmüş birini islama döndermek bu kadar kolay mı reytig ugruna millet ne yapcagını sasırmıs..YASIK COK YASIK!!