Toraman'a Karşılık Hasan Ve Ayhan

Beşiktaş bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  Karakartal, İbrahim Toraman’a karşı Galatasaray'dan 2 yıldız istedi. Beşiktaş, rakibine karar için bir hafta süre verdi.

  İbrahim Toraman için ısrar eden Galatasaray, Beşiktaş’tan şartlı “Evet” cevabını aldı... Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat, dün resmen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’den İbrahim Toraman’ı istedi... İki başkan arasında yapılan konuşmada anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Ancak, Demirören’in Polat’ın Hasan Şaş ile Ayhan’ı istediği ve bunun için sarı-kırmızılılara bir hafta süre verdiği gelen haberler arasında.

  Galatasaray başkanının bu konuyu teknik heyetiyle görüştükten sonra Beşiktaş’a kararı bildireceği kaydedildi. İbrahim Toraman’ın kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, “Futbol anlayışını çok beğendiğimiz bir oyuncu. Göndermemizin nedeni karıştığı olaydan dolayı yönetim kurulumuzun verdiği karardır. Kulüp olarak kuralların yerine getirmesine titizlik göstermişizdir. Hiçbir oyuncumuzu kulübün üstünde tutmadığımız gibi farklı bir davranış içinde de bulunmamışızdır. Toraman için sayın Polat ile yaptığımız konuşma sonrası şartlarımızı ilettik. Kendileri bizden süre istedi. Beşiktaş’ın menfaatleri doğrultusunda gerçekleşmesini istediğimiz bu transferin kısa süre içinde netlik kazanacağını düşünüyorum. Bu konuda fazla söylenecek bir şey yok. Oyuncumuzun değerini kamuoyuna açıkladık. Bu ücreti veren her kulübe Toraman’ı vermeye hazırız. Galatasaray’dan ise iki oyuncu talep ettik. Takıma yarar sağlayacak bu oyuncuları kadromuzda görmek istediğimizi bildirdik. Karar onların” diye konuştu. Bu arada İbrahim Üzülmez’e de bazı Süper Lig ekiplerinden teklifler yağdığı kaydetildi.
   
 2. cisse_cisse

  cisse_cisse ÇARŞI ULAN !!!

  BEŞiktaşımızn başında bu zihniyette bir başkan oldugu sürece biz her sene hayal kırıklıgı yaşayacaz galiba..bu başkanla başarı imkansız sorun futbolcularda deil başkanımızda..bence toraman deilde yıldırım demirören gitsin galatasaraya...O şerefsiz adamın kardeş klubü nasıl olsa!
   
 3. ya sakin bu haber yalandır.ayhan akman çok iyi oyuncu her ne kadar nefret etsekte ama yanlış yaptı.ayhanı taraftar istemez.bi futbolcu X takımının formasını giyeceğime dansöz eteği giyerim dedi ama sonra X takımına gitti sonucta o taraftar o futbolcuyu bağrına bastı.bizde böle bişe olmaz
   
 4. jack_fear

  jack_fear 5iKT[aşk]

  adı üzerinde futbol takım işidir bu takımda OYUNCUSUDA var TARAFTARIDA var yönetimide var...bizde yönetimden kaybeden takımlardanz...
   
 5. evet yönetimden kaybediyoruz..yıldırım demirören bu zihniyette oldugu sürece de kaybetmeye devam ederiz..! Yıldırım demirörenin Galatasaraya bu kadar yakın olması zaten başlı başına yanlış..gerçi yaptıgı hareketlerin büyük bölümü yanlış ya neyse..