Toraman Sivas'a gitti

Beşiktaş bölümünde yer alan bu konu kralçarşı tarafından paylaşıldı.

  1. Beşiktaş ve Milli Takım'ın yıldız oyuncularından İbrahim Toraman, kardeşi Fikret Toraman'ın düğününe katılmak üzere memleketi Sivas'a geldi.

    Beşiktaş takımının 2'nci kaptanı İbrahim Toraman ,kardeşinin düğünü için geldiği Sivas'ta ilgiyle karşılandı. Kale Düğün Salonu'nda Hatice-Fikret Toraman çiftinin düğün törenine katılan İbrahim Toraman, "Kardeşimi bu mutlu gününde yalnız bırakmak istemedim. Onlara mutluluklar diliyorum" dedi.
    Toraman, kendisinin ne zaman evleneceği ile ilgili bir soruya ise, "Zaman ve şartların uygun olduğu bir zamanda elbette evlenmek isterim" karşılığını verdi.
    Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta kamp ortamının çok güzel geçtiğini ifade eden İbrahim Toraman, "Hedefimiz her zamanki gibi şampiyonluk olacak. Ertuğrul Sağlam hocamızla bunu başaracağımıza inanıyoruz. Önümüzde bizi bekleyen zorlu kupa maçları var. Takıma katılan yeni futbolcu arkadaşlarımızla uyum sorunu aşıldı. takıma tecrübeli isimler katıldı. Taraftarımız merak etmesin. Sezon sonunda onlara şampiyonluk hediye edeceğiz" diye konuştu.