Tesadüfen Gördüğü Kazada Ölen Kızı Çıktı

Dünya'dan Haberler bölümünde yer alan bu konu Bad_Girl tarafından paylaşıldı.

 1. Bad_Girl

  Bad_Girl Üye

  Tesadüfen gördüğü kazada 14 yaşında bir kızın öldüğünü öğrenen Mustafa Çalışan, “Benim de bu yaşta bir kızım var. Allah ailesine sabır versin” dedi.

  LİSE ÖĞRENCİSİ KIZ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ / WEB TV  Ölen kişinin, kızı olduğunu öğrenen Çalışan ile eşi, kaza yerinde yığılıp kaldı.

  Muğla’nın Milas İlçesi’nde, ehliyetsiz sürücü Kerim Karakuş’un (35) kullandığı otomobil, 19 Mayıs Bulvarı’nda yolun karşısına geçmeye çalışan 14 yaşındaki liseli Özlem Çalışan’a çarptı. Genç kız öldü, sürücü kaçtı. Kaza yerine tesadüfen gelen Özlem Çalışan’ın babası Mustafa Çalışan, 14 yaşında bir kızın öldüğünü duyunca, “Benim de bu yaşta bir kızım var. Allah ailesine sabır versin” diyerek olay yerinden ayrıldı. Bir süre sonra kaza yerine eşi Ayten Çalışan’la tekrar gelen baba Çalışan, kızının eve gelmediğini anlatarak polislerden bilgi almaya çalıştı. Polisler, ölen kişinin Özlem Çalışan olduğunu, anne ve babasına güçlükle söyledi. Acı haberi duyunca fenalık geçiren çifte, sağlık görevlileri müdahale etti. Polisler, Karakuş’u güvenlik kamerası görüntülerinden tespit ederek yakaladı