Tek suçum seni canımdan çok sevmek...

Sen nasılsın, mutlumusun, iyimisin, rahatmısın, ya sağlığın.. Bilmiyorum hayatını... Yaşamamış olsakta benim herşeyimdin vazgeçemediğimdin. Sen uzaklarda aramasanda beni sormasanda sevdim ben.. Karşılıksız ve çıkarsız sevdim seni... Şimdi çıkıp gelsen hazırım... Sana senden daha çok sahip olmak adına gidiyorum. Sen istediğin için 'beni hayatından çıkar, sil' dediğin için vazgeçiyorum sevginden... Sen beni hergün biraz daha kovarken ben sımsıkı sarılıyorum bendeki saklıma... Hain değilim ben görmezden gelemem. Bir gün tek birgün gözümü kapamadım geceleri sırf sensiz sabahlara uyanmamak için... Bu acıya dayanamayacağımı bildiğim için... Sen derin uykulardayken ben üşüyordum. Şimdi gülerek bakıyorum geçmişimize. Yaşadığım onca iyi kötü şeylerin ardından sadece bunu yapabiliyorum gülerken gözlerim yaşlı... Nasıl diye sorma bilmiyorum. Artık inanmıyorum geleceğe. Beni sevmediğini ve asla sevemeyeceğini biliyorum. Ben nasıl yıllarca seni arayıp bulmuşsam sende bir başkasını arıyorsun. Belki yarın bulacak belkide hiç bulamayacaksın ama ne fark eder beni sevmiyorsun ya. Beni sevmeyeceksin... Biliyorum sana bir an bile kaybetmenin, günlerce bekledikten sonra gelmeyeceğini anlamanın, sevilmediğinin acısını sana tattıramam. Zaten istememem sen mutlu ol göremediklerinle. Bir gün yanılıp gelsen bile biliyorum kalbinle gelmeyeceksin seni hep başkalarıyla paylaşmak zorunda olacağım. Zaten bunca zaman öyle değilmiydi? Ben sadece arta kalanlarla yetinmedimmi? Yüreğimi çıkartıp herşeyiyle sana verdim. Az kullandığım ama çok yıpratılmış sevgi dolu kalbimi sana bırakıp gidiyorum. Sana sonsuz baharlar bana sonbaharlar... Güzel gözlerin boşluklara bakmasın her zaman aşk'a baksın. Mutlu ol canım meleğim...

(Duydum ki kendine yeni sevgili bulmuşsun. Neden bitanem neden yaptın bunu bana... Neydi benim suçum sevmekten başka söyle neydi? Yaptığım fedakarlıkların karşılığı bumuydu.. Sabahları zor ediyorum artık. Her gece gözümden yaş eksik olmuyor, hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Bana bu kadar acı vermene rağmen seni hala çok seviyorum sen beni sevmesende... Sana mutlukluklar dilerim yeni sevgilinle.)

ben kendi hikayemi nereye yazacagımı bilmiyorum ama buraya yazzayım
ben ilk ççıktıgm kızla konuşamıyordum beraber yuryorduk yanyanaydık ama konuşamıyordum yada konuşmak istemiyordum sora kendi kendime dedim kızlar bana göre deil bi kaç yıl sonra mahlemizde oturyrdum bi kız gördüm mawi gözlüüydü sarışındı arkadaşa sordum kim bu yenimi taşındı buraya bana dedi hayr bunlar yıllardır burda oysa ben hic görmemiştim onu arkadaşa dedim benm adıma çıkma teklif edblrmsn etti o da kabul etti ama bi kaç ay boyunca sadece öle bakışıyorduk o pencerede bense aşagıda ona bakıyordum çok güzel gözüküyodu bana kii öleydide sora yawaş yawaş konuşmaya başladık bi gun arkdşlarla içmiştim ilk wwe son defa içiyordum bide baktım çıktıgım kız bi erkekle konuşuyo gittim dedim kim bu çocuk kaçtı ewe gittti o sora çocuga sordum kim diye çıktıgı oldugunu söledi o an çok şaşırdım hicbişe demeden çocuga giriştim sora o kızı bikaç ay görmedim sora birini gönderdi benmle konuşması gerektigini söledi gittim konuştuk sinemaya fln gittik sora sewişmeyi teklif etti bana ben reddettim sora baktım diger gun bana nişanlandıgını söledi biraz agladım ama sadece bi kaç dk daha 15 yaşındaydım çunku gerçek aşkım henuz karşıma çıkmamıştı sora yine dedim lanet gelsin bi daha biriyle çkmaycm ama bi kaç yıl sora birini gördum çok güzeldi o da bana bakıyodu çok heycanlanmıştm sora kuzenıme gösterdim onu aynıs sınftalarmış msnını aldım konuşmaya başladık sora tel. fln bi kaç ay sora benden hoşlandıgını söledi oysa ben onu ilk gördugum anda hoşlanmştm bi kaç ay öyle güzel geçti ama nedense sora deişmeye başladı bende gitgide ondan soguyodum sorA bi gun onu okuldan almaya gittigimde bi baktım ki bi erkekle geziyo şaşırdım o an gittim yanına dedim harikasın böyle dewam et biraz zoruma gitti ama nedense umrumda da deildi sora yol werdim gitti şimdi ne yapıyo bilmiyorum şimdi hikayemızn en güzel kısmına geleli elif wardı onun kuzenı msnde konuşmuştuk o çıktgm kız tanıştrmıştı bizzi çok ii bi kızdı bi kaç ay konuştuk onla çıktıgm sırada eliften hoşlanmıştım ona aşık olmuştm bu defa gerçekten aşık olmştm kuzenıyle çıktgm sıralar o yokken elife sölemek istediklerimi kuzenıne sölemesi için ona sölüyordum nerden bilebilrdi ki butun o sözleri ona söyluyrm o da benden hoşlanıyrdu kim bileblr ki belkide o da bana aşıktı kuzenındeden ayrıldıgı gun ondan hoşlandgmı söledim şaşırdı sora bi ara warım dedi ama yine wazgeçti şimdi ise benden kaçıyo benden nefret ettini sölüyo artık her gece içiyorum saatlerce pc nın başında msnını açmasını beklyrm bazen açıyo benden nefret ettini sölüyo sora yine kaptyo onu hıc görmedım onu görmeden sewdim ama bana inanmyr fotorafını aldım biyerden gece olnca saatlerce pc başında o fotrfna bakar gece olmasna ragmen msnını açacgnı beklyrm biri msnını açsa heycanlanyrm acaba o mu açtı okula serwisle gidip geliyo onu daha önce hic görmedm hergun okuln önunde beklyrm onu göreblmek içn ama tanmyrm sonuçta hissetmeye çalşyrm ben daha önce kimseyi bu kdr sewmedım kımsenın fotorafını cuzdanımda taşımadm kimse içn o kdr yol gitmedm kimse içn wucudumu parçlmdm kimse içn aglamadım ama o bana inanmadıktan sora ne yapablrm ki şimdi bi umutla beklyrm hala gelecek biliyorum ....