Supernatural 5. sezonda bitecek mi ?

Mic Check KıRıK KaLeM
“Supernatural” hayranları için üzücü bir haberimiz var: “Supernatural” 4. sezon sonunda bitebilir. The CW, diziyi yenilediği ya da bitirdiği hakkında net bir açıklama yapmamasına rağmen setteki genel konuşmalarda 5. sezon için görüşler -malesef- olumsuzmuş. Ve kimse “Supernatural“ın 5. sezonun olacağına dair bir ihtimal vermiyormuş. Bu bilgilerin kaynağı olan ve aynı zamanda dizide Sam Winchester karakterini canlandıran Jared Padalecki, 5. sezon olduğu takdirde konunun Dean’nin melek oluşuna odaklanacağını ve böylelikle dizinin 5. sezonda biteceğini açıklamış.

Son düzenleme moderatör tarafından:
Mic Check KıRıK KaLeM
Ben 1. sezondan itibaren severek izledigim için bitmesin isterim ama yapımcılarıda işi acayip yere çektiler .Kardeşi şeytan kanı içtigi için 4.sezon finalinde iblise benzer bişi oldu sayılır.Zaten kardeşi Dean'de Melek oldu sayılır 66.mühürü kırdılar Lucifer serbest kaldı izleyenler bilir .Ama Eger 5. sezon olursa yapımcılar diyorki

Deanın Melek olması üzerinde yogunlaşacaklar ve 5.sezonda kesin bitecek diyorlar .İlk kez bir dizinin bitmemesini istiyorum

Yapımcılarına sesleniyorum

BİTİRMEYİN LAN DİZİYİ :D