Sunay Akın Sözleri

deep Harbi Aktif Üye
Sunay Akın Sözleri, Sunay Akın şiirleri, Sunay Akın hikayeleri

Sunay Akın ın söylediği anlamlı sözleri

Özlemin tarifi yok, kim ne demişse sebebi çaresizlik. yanımdayken bile sana doyamazken, nasıl anlatılır ki sensizlik .

Üzülmüyorum. beni sevmeyeni ben de sevmem. o bensizliği göze aldıysa zaten, ben onsuzluktan bir şey kaybetmem.

İnsanlar sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi anlarsa bırakıp gider, boş kalır elleriniz.ilk önce kalp kırılır,sonra hayalleriniz.

Sevmek, hayal kurmak kadar kolay bir bakıma fakat unutmak; kurduğun hayallerin gerçekleşmesi kadar zor aslında…

Büyüklerle ben yapamıyorum çocuklar da almıyor beni oyunlarına devlet dairesinde yangından kurtarılmayacak sıkışmış bir çekmece gibiyim …açılamıyorum sana.

Bir gün diyorum.. Bir gün gelecek,
Ve uyanınca ilk aklıma gelen sen olmayacaksın..

Hayat işte.. Uykun gelsin diye hayaline giren koyunları, Uykun kaçsın diye hayatına giren öküzleri sayarsın

Ne garip şey şu mutluluk! Gitti mi gider, çağırsan gelmez, gelse de kalmaz, kalsa da yetmez.

Kırgınlığım lunaparkta unutulmuş bir çocuğun nefreti kadar. Sorun atlı karıncalar değil, arkamdan dönüp duran dönme dolaplar .

Külkedisi ne yapsın, kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı ..