ßaßası yuzunden sevgılım Hasta OLDU OKUYUN{02-01-2009]

Aşk Hikayeleri bölümünde yer alan bu konu qanTa munan tarafından paylaşıldı.

1. suan bu yazıları emın olun aglayarak yazıorum...

bu gun gunlerden cumartesi saat 23:59

benım guler adında bır sevgılımvar ızmırden suan 17 yasında vede bırbırımızı cok sevıoz hıc aldatma yada kıskandırma dıye hıc bırsey olmadı daha hep hep hep mutluydukk

ama gulerın annesı ve babası gulerı hıc anlamıorlar...

bakın anlatayım bır olayı gulerın babası gulerın okulda dısarda etrafda normal hayatta hıc erkek arkı olmasın ıstıyor. normal arkı bıle olmucak.. ama bız gızlı saklı 3 haftada bır yada 2 ayda bır bulusuyorduk cok nadir ama gecırdıgımız 10dk yı bıle hıc bır gune degısmeyız

annnesı babası gulerı boyle cok sıkıyorlardı her konuda bır kere benı guler anneme soylucem benn annemden bırsey saklamam dıye annesıne soyledı aksamına sinir krizi gecirdi ve bayanların bır sınır hastalıgı var .. ona yakalandı.. 30 yasına kadar her ay ıgne olcak tedavsi

ama guler cok suskun mutevazı bı kız okuldan kacalım bulusalım desem hyr annem bılmesede gelemem kusura bakma derdı bır yere gızlı gıdelım dese baba mderdı bılmesde yapamam ben bunu derdı..
    annesıne babasına bu kadar saygılı bır kız olmasına ragmen annesı babası gordunuz gıbı nasıl acı cekdırıyolar anlatacagım

yazımın 20dk oncesi gulerle msn ede konsuyorduk bırden cevrımdısı oldu ve msj attı telden cnm sakın msn eme bısı yazma dıe tmm dedım durdum bırden ozel numaradan bı ınsan aradı ... GULERIN BABASI

agzına ne gelırse sıraladı butun kufurlerı ben az kabadayı bı ınsanım dayanamam bole laflara cevremde cevrenın en genıs ınsanıyımdır...

basladı kufurlere ben 1 dk dınlermısınız dıyorum o ana avrat kufredıyor

bakın ben sıze terbıyelı bı sekılde konusmaya calısıyrum dıorum o hala ana avrat kufredıyor... kufurlerın arasından kıza bıda yaklasmıcaksın dıe bı laf geldı bende sakinleşşsin die tmm buyugumsunuz bıda kızınıza yaklasmıcam dedım hala kufredıyor avazı cıkdıgınca piç diye bagırıor acayip gururuma dokunan laflar soyluor ama ben bole serefsız ınsanların nası oldugunu bılırım savunmasız gucsuz ınsanlardan sınırlerını cıkartırlar o yuzden agzımı acmadım elımle kendımı sıkdım karsılık vermemk ıcın

suan sevgılım noldu bılmıyorum ama babası ıckı ıcen agresıf bı ınsan noldugunu napdıgını haber alamıyorum 20dk once oldu bu olay lutfen bana akıl verın :':)':)':)'(

sevgılıme noldugunu bılmıorum noluryardım edın :'(

bu babayada yorumunuzu beklıyorum :mad: ben allah belasını versın dıyorum ben bırsey yapamıyorum eger bırsey yaparsam sevgılım benden nefret eder :':)':)'( elim kolum baglı :'(