Babası yüzünden sevgilim hasta oldu

suan bu yazıları emin olun ağlayarak yazıorum...

bu gün günlerden cumartesi :S saat 23:59

benim güler adında bir sevgilimvar izmirden suan 17 yaşında vede birbirimizi çok seviöz hiç aldatma yada kıskandırma diye hiç birşey olmadı daha hep hep hep mutluydukk

ama gülerin annesi ve babası güleri hiç anlamıorlar...

bakın anlatayım bir olayı gülerin babası gülerin okulda dışarda etrafda normal hayatta hiç erkek arkı olmasın istiyor. normal arkı bile olmucak.. ama biz gizli saklı 3 haftada bir yada 2 ayda bir buluşuyorduk çok nadir ama geçirdiğimiz 10dk yı bile hiç bir güne değişmeyiz

annnesi babası güleri böyle çok sıkıyorlardı her konuda bir kere beni güler anneme söylücem benn annemden birşey saklamam diye annesine söyledi akşamına sınır krizi geçirdi ve bayanların bir sınır hastalığı var .. ona yakalandı.. 30 yaşına kadar her ay iğne olcak tedavsi:S

ama güler çok suskun mütevazı bi kız okuldan kaçalım buluşalım desem hyr annem bilmesede gelemem kusura bakma derdi bir yere gizli gidelim dese baba mderdi bilmesde yapamam ben bunu derdi..
annesine babasına bu kadar saygılı bir kız olmasına rağmen annesi babası gördünüz gibi nasıl acı çekdiriyolar anlatacağım

yazımın 20dk öncesi gülerle msn ede konsuyorduk birden çevrimdışı oldu ve msj attı telden cnm sakin msn eme bişi yazma die tmm dedim durdum birden özel numaradan bi insan aradı ... GÜLERİN BABASI

ağzına ne gelirse sıraladı bütün küfürleri ben az kabadayı bi insanım dayanamam böle laflara çevremde çevrenin en geniş insanıyımdır...

başladı küfürlere ben 1 dk dinlermisiniz diyorum o ana avrat küfrediyor

bakın ben size terbiyeli bi şekilde konuşmaya çalışıyrum diorum o hala ana avrat küfrediyor... küfürlerin arasından kıza bida yaklaşmıçaksın die bi laf geldi bende sakinlesssin die tmm büyüğümsünüz bida kızınıza yaklaşmıcam dedim hala küfrediyor avazı çıkdiğinca piç diye bağırior acayip gururuma dokunan laflar söylüor ama ben böle şerefsiz insanların nasi olduğunu bilirim savunmasız güçsüz insanlardan sinirlerini çıkartırlar o yüzden ağzımı açmadım elimle kendimi sıkdim karşılık vermemk için

suan sevgilim noldu bilmiyorum ama babası içki içen agresif bi insan nolduğunu napdiğini haber alamıyorum 20dk önce öldü bu olay lütfen bana akıl verin :':)':)':)'(

sevgilime nolduğunu bilmiorum noluryardım edin :'(

bu babayada yorumunuzu bekliyorum :mad: ben allah belasını versin diyorum ben birşey yapamıyorum eğer birşey yaparsam sevgilim benden nefret eder :':)':)'( elim kolum bağlı :'(