Smile ADSL, Logosoft ile işbirliği yaptı

Teknoloji Haberleri bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  İnternet kullanımını arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdüren Smile ADSL, Logosoft firması ile işbirliği başlattı. Bu kapsamda hazırlanan kampanya ile Smile ADSL, Türkiye’nin yaygın ve tercih edilen zincir teknoloji mağazalarında satışa sunuldu.

  31 Temmuz’a kadar sürecek kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, Smile ADSL etiketli Logosoft ürünlerinden herhangi birini satın almaları gerekiyor. Kullanıcılar daha sonra (0 216 528 61 64) numaralı Logosoft Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da (0 532 581 95 37)ye SMS göndererek ürün kutularına yerleştirilen föylerin üzerlerindeki aktivasyon kodlarını, isimlerini ve telefon numaralarını bildiriyorlar.

  Gerekli bilgiler iletildikten kısa bir süre sonra da Smile ADSL kurulum ekibi, ilgili kişi ile iletişime geçiyor ve belirtilen adrese gelerek gerekli kurulum çalışmalarını anında gerçekleştiriyor.

  Kampanya kapsamında, Smile ADSL etiketli Logosoft ürünlerinden herhangi birini alan aboneler 3 ay boyunca, 4GB limitli 1024K ADSL’i 12,99 YTL’ye kullanabiliyor. Bunun yanı sıra dileyen herkes, 24 ay süresince aylık 1 YTL fark ödeyerek kablolu; 2 YTL fark ödeyerek de kablosuz modem alabiliyor.
  (NTVMSNBC)