Şimdi Sevilla maçına yoğunlaşabiliriz

Ömer
Yönetici
Şimdi Sevilla maçına yoğunlaşabiliriz"

Ç.Rize maçının ardından Lig TV mikrofonlarına konuşan Fenerbahçe teknik direktörü Arthur Zico, ilk yarıda istediklerini aldıklarını söyleyerek, "İkinci yarı oyuncularım gaz pedalından ayaklarını çekti." dedi.

İşte Zico'nun maç sonrası yaptığı açıklamalar:

"Bugün ilk yarıda istediğimiz şeyleri yaptık. Her ne kadar ilk golü yesek de oyuncularım istediklerini iyi bir şekilde yaptılar. ikinci yarıda futbolcularımız gaz pedalından ayaklarını çektiler."

"Ben bugünkü galibiyetin kızışan lig ortamında başkanımız önemli bir 10. yıl hediyesi olduğunu düşünüyorum. Başkanımızın Fenerbehçe'ye çok büyük bir emeği var yaptıkları ortada zaten. Tesisler, stat ve daha bir çok şey..."

"Biz her zaman adım adım gitmeyi hedef belirledik. Önceliğimiz bu maçtı ve buradan da iyi şekilde çıktık. Şimdi Sevilla maçına odaklanabiliriz. Sevilla maçında alacağımız sonuçla taraftarlarımız ve camiamızı sevindirmek istiyoruz."

Tecrübeli teknik adam son olarak Semih için de, "Önemli olan şu noktada Semih'in iyileşmesi. Biz hiçbir zaman oyuncumuza şu maça yetişsin diye bakmıyoruz. Önemli olan Semih'in sakatlığının geçmesi. Kendisi zaten şu anda İstanbul'da antrenmanlarını sürdürüyor. Durumuna dönünce bakacağız." dedi.

PucK Yeni Üye
bu futbolla sevilla yerden yere carpar sizi

adamlar barça ile kafa kafaya oynuyorlar

inş turu türk takımı gecer

Ömer
Yönetici
bu futbolla sevilla yerden yere carpar sizi

adamlar barça ile kafa kafaya oynuyorlar

inş turu türk takımı gecer
tipik bir burjuva espirisiyle karşı karşıyayız hahaha :LOL:

sevillaya bu futbolumu sergileyecek fenerbahçe?

interde bizi yerden yere çarpar diyorlardı noldu? futbol rakibe göre oynanır her halde bunu bilmiyorsun :)

PucK Yeni Üye
sen otur sevillanın cıkabilecegi üst düzey forma bak
birde otur fenerın en üst sevideki futbolunu araştır o zaman anlarsın aradaki ucurumu ;)

sadece kanatlarını sayıyorum
adriano dieo capel
dani alves jesus navas

hadi görelim sizin o muhtesem kanatlarınızı bu adamlar karşısında ;) :LOL:

Ömer
Yönetici
birde otur fenerın en üst sevideki futbolunu araştır o zaman anlarsın aradaki ucurumu ;)

adriano dieo capel
dani alves jesus navas

futbol sahada oynanır burdan atıp tutmak kolay.

sen bu sene feneri avrupada hiç izlemediysen sana maç linklerini atıyım otur izle:sneaky:

burdan kanatta şu var fenerde şu var la olmuyor bu iş maç sahada oynanmadan ahkam kesmek kolay..

Fenerin yenilmesi tabi hoşuna gidecek ama inşallah fener bu zevki sana ve senin gibi düşünenlere tattırmayacak.

bu iş öyle yattığın yerden uefa da tur atlamaya benzemiyor,futbol sahada oynanır herşey çarşamba günü belli olacak..:cool:

Ömer
Yönetici
he canım he anlıyorum :D

çarşamba gunu zevkle bu forma girecegim burda ol maç birimi :D

bu iki ayaklı maçlarda nolacağı belli olmaz gülüm ,:sneaky:
tabiki istemiyorsun kazanmasını ama inan fener eğer gününde oynarsa kazanırız....

ben her zaman burdayım yensekde yenilsekde :)

PucK Yeni Üye
alışkınsızın yenilmeye tabiki herzaman burda olacaksın yoksa adminligini yapamassın her yenilgi sonrası kendını kapatırssan odana :D:D

gülüm sen ispanyada gol atabilecegini sanıyorsun herhalde:D:D bu maç tek maç yendiniz yendiniz yenemedini goodbye fener

Ömer
Yönetici
alışkınsızın yenilmeye tabiki herzaman burda olacaksın yoksa adminligini yapamassın her yenilgi sonrası kendını kapatırssan odana :D:D

gülüm sen ispanyada gol atabilecegini sanıyorsun herhalde:D:D bu maç tek maç yendiniz yendiniz yenemedini goodbye fener

ben adminliği gizliden gizliye de yaparım merak etme gülüm, ben vurdum duymazım merak etme odama kapanmam karalar bağlayacak da değilim.

bizim bi tane uefa şampiyonu var onu sürekli yeniyoruz biz alışkınız uefa şampiyonlarını yenmeye:sneaky: anladın sen onu. hani malum takım kadıköyde berabere kalınca çılgınlar gibi sevinmişti ya. ama bilmedikleri bişey var 1 tane atsak nereden çıkaracaklar meçhul aynı şey sevilla içinde geçerli.kendi evinde gol yemeyeceksin.

good bye fener mi olur welcome top 8 mi olur zaman gelince sende görürsün bende.

sevilla yense bile ben burda olurum ama fener yenerse sen ortadan kaybolursun belki.

ben gamsızım yenilsek nolacak ?

PucK Yeni Üye
ben burdaım merak etme
sevindik nıe sevınmıcez 2 taraflı mac kendı evınde berabere kalmıssın suan bızım dustugumuz durum (leverkusen macı) biz üzülüyoruz ısımız zor dplasmanda

sankı sız ilk maç ispanyada olsa ve berabere kalsanız sevınmıcektınız :D:D komik fenerli :D:D

Son düzenleme:
Ömer
Yönetici
ben burdaım merak etme
sevindik nıe sevınmıcez 2 taraflı mac kendı evınde berabere kalmıssın suan bızım dustugumuz durum (leverkusen macı) bız suan uzuluyoruz işimiz zor

sankı sız ilk maç ispanyada olsa ve berabere kalsanız sevınmıcektınız :D:D komik fenerli :D:D

teşekkür ederim komik falan iltifat ediyorsunda yanlış anladın gülüm.
kadıköydeki fb-gs türkiye kupasından bahsettim yanlış anladın.aslında 0-0 deplasmanda gs için avantajlı bir skor değil. her türlü beraberlik fenere yarar 0-0 da uzatıyor.leverkusen de avantaj sağlamadı.kendi evinde gol yemezsen elbette avantajlı olursun demek istedim..

her neyse konumuz yanlış yerlere kayıyor.çarşamba oynayacak takımlar o zamana kadar kim öle kim kala

Ömer
Yönetici

adriano dieo capel
dani alves jesus navas

noldu gülüm artık siteyede girmiyorsun bakıyorum da :sneaky: en nefret ettiğim şey ahmet çakar gibi büyük konuşan insanlardır.

işte fener adama böyle bikini giydirir..:rolleyes: