Şeytan Katakompu metin2

Metin2 bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  metin2 Şeytanın Katakompu
  metin2 Şeytanın Katakompu hikayesi
  metin2 Şeytan Katakompu resimleri

  Şeytan Katakompu hakkında bilgi

  Türkiye’de ki popüler Türkçe MMORPG’lerden biri olan Metin 2′nin yeni güncelleme paketi ”The Devil’s Catacomb” veya Türkçe adı ile ”Şeytanın Katakombu” çok yakında Metin 2 oyuncularının beğenisine sunulacak.

  Şeytanın Katakompu hakkında şimdilik yayınlananlar ve görüntüler;
  [​IMG]
  Şeytanın Katakombu.
  Üç krallığın kahramanları, şeytan kulesinde gerçekleşen büyük muharebede tüyler ürpertici bir şekilde kükreyerek karşılarına dikilen Azrail'i yendiklerini zannediyor. Lâkin ölümün ta kendisini ebediyen kim yenebilir ki? Azrail karanlık gücüyle yeni lejyonlar topluyor. Lanetlilerin ruhlarından beslenirken de intikam almak için ant içiyor.
  Savaşçılar kılıçlarına yapışan kanı silmeye fırsat bulamadan, yeraltından bir uğuldama kopuyor. Sonra bu uğuldama kulakları çınlatan bir gürlemeye dönüşüyor. Dövüşerek tüm engelleri aşan savaşçılar dışarı koşuyor ve tüyler ürpertici bir durumla karşı karşıya geliyor: yer yarılıyor ve içinden acı çeken ruhların çığlıkları eşliğinde alev ve kara dumanlar çıkıyor.
  Şeytanın Katakombu işte şimdi korkunç yüzünü gösteriyor. Yeryüzüne sonuna kadar açılan kapılardan karanlığın orduları akın ediyor...
  [​IMG]

  HİKAYESİ

  Azrailin İntikamı

  Günün birinde, bozgun tanrısı Beran Setaou'nun sağ kolu olan Azrail görevini yerine getirmek üzere, yaratılış tanrıçası Bahar-Taraji'ın verdiği ve koruma tanrısı Baljit-Elvedin'in korumaya çalıştığı bir canı alıyor. Bunun üzerine kardeş tanrıların aralarında kavga çıkıyor ve Beran-Setaous kovuluyor. Bu halde bile Azrail ona sadık kalmaya devam ediyor.
  Kapkaranlık bir yeraltı zindanında yaşayan tanrısına halâ birçok kurban getiriyor. Acı çeken bu ruhların çığlıkları ebedi karanlıkta akıl almaz bir dehşetle yankılanıyor.