Seviyordumm; Gidiyordunn !!!

SaMeT46 Harbi Aktif Üye
Seviyordumm; Gidiyordunn !!!

Ardından "iyiki" ile başlasın cümlelerim istedim, "keşke" dedirtmek için ne çok uğraşmıştın oysaki..! Şimdi kelimelerim cılız, Şimdi söylediklerim anlamsız...! Bu yüreğe girişin kolay değildi, çıkışınında kolay olmasını bekleme..! Bekleme..!

Sığdıramadın beni kalbine, yüreğin bu kadar mı küçüktü..? Bir köşe bulamadın bana, kuytu bir yer..Oysaki benim ki nasılda boştu, doldurulmasını beklediğim..! Sözlerin büyüktü, kelimelerin ağır..Beni cümlelerine en ağır şekilde yakıştırdın hep, yüreğine yakışamadığım kadar..!

Sensiz kaldığım ilk gün, yüreğime ağır birşey oturdu..İçimi acıtan, canımı yakan; adını koyamadığım..! Yüreğimi dolduran sendin bir zamanlar,şimdi adını koyamadığım bir acı var..Al bunuda git, senden geriye birşey kalmasın..kalmasın..! Sevgi varken alınırdı, zamanında verilmezse bir daha istenmezdi hani..Sevgin senin olsunda, bana"eski beni" geri ver..Sen giderken o da gitmiş senin yüzünden..Hayallerim sende kalsın, sen beni yolla yeter..!

Seni taparcasına sevmem sana yetmedi, benden artık birşey beklemeyede yüzün yok ki ..! Yetinmeyi bilmeyene,sevgimi anlamayana, daha fazlasını veremem..Sen beni haketmiyorsun, kendimi sana layık görmüyorum artık..! Git..Git hadi...Geri dönmeyi düşünme bile, ben affetsem bile, kırılan gururum buna izin vermeyecektir..!

Kendime yeni yollar çizmeye başladım şimdilerde, bu yollar sana çıkmıyor artık, seninle kesişmiyor..Olurda kesmeye kalkışırsan diye söylüyorum, kalemimi iyi tutuyorum artık, yolda bırakanlar kendi yoluna döndürmesin diye tekrar ..!

Seviyordum; Gidiyordun..
Seviyordum; Gittin....

ŞUNU UNUTMA KALBİME KOLAY GİRMEDİN ''GİTMEYEDE BİLİRİM GİTMEYİDE BİLİRİM'' ÇÜNKÜ SEVGİ NE BİRDEN VAR OLUR NE BİRDEN YOK OLUR...