Sevgiye Dair Sözler

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Sevgiye Dair Sözler
Sen var ya sen... içtiğim sigara gibisin, dumanı hayalin, külü saçlarn, ateşi dudakların,sigaradan tek farkın, sigarayı ben... beni de Sen yakıyorsun....

Sevsende olur sevmesende,
dönsende olur dönmesende,
görsemde olur artık görmesemde.
Bitmeyecek bu yağmur sevdaları..

Çok günesler gördüm ; gözlerin hariç,
Çok rüzgarlar gördüm ; saçlarin hariç,
Çok atesler tuttum ; ellerin hariç ,
Hiç kimseyi bu kadar özlemedim ; yalnizca sen hariç.....

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

Sesini duysamda her an yüzünü görmek gibi değil,özlediğimi bil,hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Yalnızlığım yanımda kimse olmadığından değil, yalnizlığım yanımda sen olmadığındandır.

Seni seviyorum kelimesini benden başka, sana kimse söylemesin, yalnız bana sakla dudaklarını, seni benden başka kimse öpmesin.

Gittin ama sanma ki yerin dolacak ve senden basşka biri benim olacak. Ya bana senin gibi bir sevgili, ya sana benim kadar seven bulunacak.

Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün çiçeksiz. Bir de beni düşün, sensiz.

Kirpiklerindeki bir damla yaş süzülürse yanaklarından dudaklarına ve sen o serinliği biriyle paylaşmak istersen, yüzünü rüzgara çevir, ben o rüzgarda olacağım.

Bazen en yüksek tepelerden ,uçsuz bucaksız denizlere, bırakmak istiyorum bedenimi sonra düşünüyorum, içimde sen varsın , ya sana birşey olursa.

İnsanın yaşadığı cok zor günler vardır, bazen mevsim kara kış, bazen mevsim bahardır, sevecen yüreklerde yaşatılan anılar, sessizce söylenen şarkılardır.

Kal benimle sonuna kadar yaşa bu düşleri, düşler biterse yaratırız. Kal benimle, ufuklarıma sarıl, güneşlerime, ışığın biterse paylaşırız.

Ne zaman bir ressam kristalin yere düşüpte kırıldığı anda çıkardığı sesi çizebilirse, işte sana olan sevgim o zaman biter.

Biraz seni bilirler, biraz beni. Ama ne bilirler bu delinin seni ne cok sevdiğini.

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel, Herkesin sevmeyi hakedemeyeceği kadar özelsin.

İnsanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, insanın özlemleri olmalı umutla acan çiçekler gibi, insanın "bir tanesi" olmalı bendeki "sen" gibi.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var, ne de aklımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm, ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar değil, güneş ısıtır ama senin kadar değil, herkes seni sever ama benim kadar değil.

Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer bana geri dönecek olursan,ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Bütün gün uyuyorum diye bana deli diyorlar.Budalalar rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar.

Umutlardır insana geleceği bekleten,
gözyaşıdır insana derdini döktüren,
Ağlamak istemezdim sakın yanlış anlama,
Aşktır insani dertli söyleten.

Gözlerin nehir,kaşların köprü olsa,tam ortasından geçerken ipler kopsa ve ben yanaklarından süzülup düşsem dudaklarına,beni Öper misin? Yoksa gözyaşı gibi siler misin? ...

Gökyüzü benim için ağlıyor,Gözlerim ümitsizce seni arıyor,dudaklarım senin ismini sayıklıyor,kollarım seni sarmak istiyor ve kalbim yalnız senin için atıyor.

Beni ateşe at vücudum yansın,
sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın.

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞEBİLİR,
AMA AŞK ARKADAŞLIĞA ASLA ...

Kalbim kırık dökük ve de yaralıdır.
Tamirat dolayısıyla geçici bir süre
yeni aşklara kapalıdır.

CEVAP:
Seni çok seviyorum
diyecek kadar azmı sevdim

Sevenlerin gözyaşları
deniz olup aktığı zaman
dalgalar sahile şu imzayı atar
seni seviyorum

Yüksek olur gemilerin direği
yanık olur sevenlerin yüreği

Bir kum bir mutluluk tanesiyse bütün sahiller
senin olsun birtanem

Dünya güzel olsaydı
doğarken ağlamazdık
eğer memnun kalsaydık
ölürken ağlamazdık

Yaşamın en büyük dramı
insanların yok olması değil
aşktan vaz geçmeleridir

Hayat gözlerinde yaş değil dudaklarında
kahkaha olsun bir tanem

Sevme sevsinler
aldanma aldatki
kiymetini bilsinler

Bir yuva yıkmaktansa
benim gençliğim hayallerim
mutluluğum yıkılsın

En güzel aşk gül gibi açanı,
mutluluk saçanı değil; ayrılıksız olanıdır

Korkunun olduğu yerde
sevgide yoktur..

İsyan etme gökyüzüne
benim kadar ağlayamazsın

Mazinin üstüne yağsada karlar
hatıralar daima kalplerde yaşar

Bir kerecik gülmek için
mutlu olmayı beklersen
bir kerecik gülmeden ölürsün.

Ölmek unutulmak değil
unutulmak ölmektir

Aşk bir trafik kazasıdır
en yakın hastane nikah masasıdır

Dökülen yapraklar gözyaşlarınıza
yeşeren yapraklar
umudunuza ortak olsun.

Bana seni unut dediler
unuttum ama seni değil
unut diyenleri

Dökülen yaprakları gözyaşlarınıza
yeşeren yapraklar umudunuza ortak olsun.

Gözlerimden akan yaşlar delilim söyleyen dil masumiyetim sensiz geçen günler şahidim olsunki seni daima seveceğim.

Bir umut değilmiki bizi hayata bağlayan bir sevgi değilmiki bizi yıllardır ağlatan fakat ayrılık değilmiki sevenleri ölümü tattıran.

Hayat bir güldür elbet solacak
sırtıma kara topraklar dolacak
bu cansız yazılar birer hatıra kalacak.

Ağlamanın verdiği huzuru gülücüklerin getireceği mutluluğa degişme çünkü her mutluluğun bir günahı vardır.

Yağmur niye yağıyorsun kaldırımlar sokaklar ıslak amacın beni ağlatmaksa benim gözlerim zaten ıslak

Seni Bir Serçenin GözyaşLarı
Kadar Sevdiğimi Biliyormuydun,
Bu Sevgim Sana Az Gelecek
Ama Bilmediğin Bir Şey Var
Serçeler Ağladığı Zaman Ölürler

Bir Gece Ay Bana Sordu 'neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedimki' Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilirmisin...

AşKın Bütün Iklimlerinde Sevdim Seni, Gün Oldu Yaşanmamış Hüzünler ısmarladım Gözlerime, Gelinmez Yollardan Geldim, Senin Için!

Gülmek Için Mutlu Olmayı Bekleme,
Belki Mutluluk GülüşÜnde Saklıdır,
sakın Ağlayım Deme
Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek
GülüşÜn Için Yaşıyan Vardır....

Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

"dost"vurulunca Değil Unutulunca Kahrından Ölürmüş,biz Dostlarımızı Kır Çiçekleri Gibi Avuçlarımızda Değil!"kurşUn Yarası"gibi,yüreğimizde Saklarız..!

Tatlı Biri Vardı Sevilmeye Değer,
güzel Biri Vardı Görülmeye Değer,
iyi Dostlar Vardı Özlenmeye Değer,
ama Biri Varki Can Vermeye Değer,
mesajımı Okuyorsa Eğer...

Sakın Üzülme Ama Sana Bir Şey Söylicem Dün Doktora Gittim Böbreğimde Taş Ciğerimde Kum Kalbimdeyse Seni Buldular Nasıl Yerinden Memnunmusun Bebeyim?

Birsoluk Kadar Yakın Biryıldız Kadar Uzak Derlerdi Sevgi Için. Uzanırsın YetişEmezsin,yetişIrsin Dokunamazsın, Dokunursun Vazgeçemezsin,vazgeçersin YaşAyamazsın

Dünyada 3 Yanlış Yaptım
Doğmak,büyümek.yaşAmak.
bir Tek Doğru Yaptım O Da Seni Sevmek.
ama UnutmuşUm Ki 3 Yanlış
1 Doğruyu Götürüyor Canım

Koca Bir Çölde Bir Kum Tanesi Olmak Yada Büyük Bir Okyanusta Bir Su Damlası Olmak Ama Engüzeli Milyonlarca Insanın Arasında Senin Sevgilin Olmak...

Acının Umutları Yok Ettiği Anda, Umutları YeşErtecek Bir Sese Bir Sevgiye Ihtiyaç Duyarsan, Ben Bildiğin Yerde Bildiğin Gibiyim...

Mutluluk Bankasının Sağlık
Ve Güzellik Şubesindeki 2001 Nolu Hesabına
365 Gün Daha Sevgi Ve Mutluluk Yatırdım
Güle Güle Kullan Bebeyim...

Korkma Sakın Gecelerden Pencerende Yıldız Gibi Parlayacağım, Uzaklarda Yalnızsın Sanma Sakın,nefes Gibi Içinde,gölgen Gibi Arkanda, Can Gibi Canındayım Bebeyim.

Acının Aramızda Mesafeler Ne Kadar Uzun Olursa Olsun Sonsuzluğa Giden Tüm Yollara Adını Yazdım Hangi Yoldan Geçersen Geç Seni Sevdiğimi Okuyacaksın.....

Seni Bir Serçenin GözyaşLarı Kadar
Sevdiğimi Biliyormuydun,
Bu Sevgim Sana Az Gelecek
Ama Bilmediğin Bir Şey Var
Serçeler Ağladığı Zaman Ölürler...

Canım Sana Memleketin Kıskanacağı Kadar Mutluluk,tıbbın Sarsılacağı Kadar Sağlık,tarihin Yazamicağı Kadar BaşArı,ve Kimsenin Veremeyeceği Kadar Sevgi Yolluyorum

Sevgilerin Engüzeli Seni Sevmek, Özlemlerin Engüzeli Seni Özlemek Ve Hayatın Tadı Sabah Kalktığımda Senin Var Olduğunu Bilmek...

Bir Bakıp Gözlerime Her Şeyi Anlarsın
Ya Benimle Kederlenip Benimle Ağlarsınya
Şu Karanlıklar Umrumda Değil Batmayan Güneş
Gibi Içimde Sen Varsın Bebeyim...

Öyle Senden Çok Uzakta Değilim! Görmesini Bilen Gözlerin Bakışındayım,belki Sana Yakın Bir Yerde. Çarpan Kalbinin Her Atışındayım..

Seni Seviyorum Kelimesi Kimilerinin Ağzına Şımarıkça Doldu. Kimilerinin Ağzında Olmaz Oldu. Bazen Söyleyen Sevgiyi Bilmez. Bazen Söylenen Sevgiyi Haketmez...

Sen Çatlayan Dudağımda Bir Damla
Su Içimdeki YaşAma Tutkusu Avuçlarıma
DüşEn Kar Tanesi. Sen! Sevgilim,
Sevdiğim, Taptığım, HerşEyimsin

Ruhumun En Güzel En Temiz Ve En Derin KöşEsinde Sen Varsın Sadece Benim Bildiğim Ve Bana Ait Olduğun Sürece Orda Kalacaksın Bitanem...

Hayatta Iki Şeye Değer Verdim! Biri Özgürlüğüm Biride Sen, Özgürlüğüm Için HerşEyden Vazgeçtim, Senin Içinse Özgürlüğümden

Affetme Beni Sensiz Gülersem,
affetme Senden Birsey Gizlersem,
askin Ecel Olsa Bile,
affetme Senden Sonra Can Verirsem

Gül Filizlendiği Günden Itibaren GüneşE Aşıktır.her Ne Kadar Güneş Her Gece Ayın Görkemine Kapılıp Gülü Bıraksada Gül Asla Yıldızlara Kanıp GüneşI Unutmaz...

Idam Makumuna SormuşLar Sonarzun Nedir? Benimki Huzurlu Ölmektir.oda Sevgini Hissetmekle Oluyor.lanet Olsunki Sonarzum GerçekleşMiyor Darağacında Asılı Kaldım.

Bir Romanım Var Okuyupta Bitiremediğim.
hayallerim Var Hükmedemediğim.
Bir Sensin Merhaba Deyipte
Elveda Diyemediğim!

Sevmek Cay Gibidir Sevilmek Seker,bizim Gibi Garipler Cayi Sekersiz Icer....

YaşAmın Kaynağı Sevgiyse Eyer Sevgi Bir Tutkuysa Tutku Bir Amaçsa Amaç BirşEyleri PaylaşMaksa PaylaşMak Dostluksa Ve Dostluk Hatırlanmaksa Herzaman Aklımdasın..