Sevgiliye Yazılacak Kapak Sözler

deep Harbi Aktif Üye
Sevgiliye söylenecek kapak sözler
Sevgiliye Yazılacak Kapak Sözler

Eski sevgiliye ve sizi terk eden sevgilinize yazılabilecek en kapak sözler burada.

Benim bir arkadaşım vardı.Sevgilisine çok güveniyodu.O bana yanlış yapmaz beni asla terketmez diyodu.Sonra evlendiler bi sıkıntı yok yani.

Hayallerimizin daha ilk raund da havlu attığı bir yaşamın içindeysek eğer, ruhların bedenleri terketmesi kaçınılmaz olur.

Ayrılıktan sonra, kalbini bir müddet ilişkiye kapatmak yalnızlığı değil; asilliği gösterir.

Sevdiğin adama kalbini ver. Adamsa başka birşey istemez zaten .

Bir tırnağı kırıldı diye 9 tırnağına birden kıyabilen bir kızın, kalbi kırıldığında neler yapabileceğini siz düşünün.

Bizim Kurduğumuz Hayallerde öLüm Yaşadığımız Hayatta Ölümün Kendisi Vardır.

Parazit yapma çekil aradan çorap niyetine giyerim seni.

Kadın; bilene "nefes", bilmeyene "nefs"tir.

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir kibrit bile çakmam.

Lafımla Bu Alemi titretirim şeklimle herkese önünü ilikletirim..

Hani 'susma ,sustukça sıra sana gelecek' diyorlardı; konu mutluluktu ve biz hep sustuk sıra bize gelsin diye.

Sevgili ol , hayatım ol , herşeyim ol ama en önemlisi arasıra sırtımı yaslayıp derin bi nefes alabileceğim ağaç gövdesi ol.

Bir erkeğin uzun süredir çıktığı biri yoksa, aklından çıkmayan birisi var demektir.

Maksat sevgili uğruna ölmek değil uğruna ölünecek birsevgili bulmaktır.

Sen dünyada herhangi birisin;ama herhangi biri için dünyalara bedelsin. suçun seni sonsuza kadar sevmem.cezan ise bunu sonsuza kadar bilmemen.

Bizim gecelerimizde Kavga Sabahlarımızda Adres Sorma Vardır.

Nur içinde yat kalbim, Ben katilini çok sevdim...

M
mimoza777
"Bir tırnağı kırıldı diye 9 tırnağına birden kıyabilen bir kızın, kalbi kırıldığında neler yapabileceğini siz düşünün." çok iyiymiş ya gerçekten de düşünmek lazım :p