Sevgililer Günü Hediyeleri

Aşk & Sevgi bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  Sevgililer Gününde Alınacak Hediye - 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri
  Sevgililer Gününe saatler kaldı. Kara kara ne alacağınızı düşünüyorsunuz. Sevgilinizin kalbinin kırılmasını istemiyorsunuz. İşte sizler için sevgililer gününde sevgiliye alınabilecek ideal hediyeler.

  Erkeğe Alınabilecek Hediyeler

  Güzel bir saat
  Tabi bu saat seçimi bütçenize göre değişir.Tercihiniz Seiko olabilir. Gittigidiyor‘dan faturasız böyle bir saat almak isterseniz 200 ile 1000 tl arasında bir parayı gözden geçirmeniz lazım.

  Parfüm
  Bu da klasik bir hediye ama her zaman alınabilir. Jagler Sport veya Adidas hem bütçe olarak sizi fazla zorlamayacaktır hem de koku olarak sevgilinizi mutlu edecektir.
  Çok beğendiği bir kazak veya herhangi bir kıyafet. Emin olun fiyatı çok az bile olsa bu onu oldukça mutlu edecektir.

  Kaliteli bir tıraş makinesi
  Erkekler için olmazsa olmazdır. Böylece sizi ömür boyu hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Braun Cruzer2 2778 modelini tercih edebilirsiniz. Hepsiburada’dan alırsanız 160 ytl civarı bir fiyata mal olur.
  Paranız çoksa ve erkek arkadaşınız oyun meraklısıysa bütçenize göre play station 2 veya 3

  Kızlara Alınabilecek Hediyeler

  Parfüm ve saat burada da ilk sıraya yazılabilir. Ne alırsanız alın güzel bir yerde yemek yerken vermeyi unutmayın

  Beğendiği bir takı
  Kızların takı merakı her zaman bilinir. Bütçenize göre pırlanta bir yüzük de alabilirsiniz, gümüş bir küpe de. Bu tamamıyla sizin bütçenize bağlı.
  Hiç şüphesiz ki sayılması gereken bir başka zaruri şey ise çanta. Çanta da klasik ama güzel bir hediye olabilir.

  Beğendiği çiçeklerle bir demet çiçek yaptırabilirsiniz ama 14 şubatta çiçek fiyatlarının ne kadar arttığını düşünürsek bu pek akıllıca görünmüyor.

  Saç bakım setleri veya makyaj malzemesinden oluşan şık bir takım yapabilirsiniz.
  Yok benim sevgilim türbanlı makyaj yapmaz derseniz çok güzel bir eşarp alabilirsiniz. Burada ise önerdiğim marka Aker. Biraz pahalıdır ama sevgiliniz hakediyorsa değer.

  Bu sayılanlar sizin için bir öneriden ileriye gitmeyecektir. Çünkü sevgilinizi en iyi siz tanırsınız. Bence illa bir hediye alacaksınız klasik şeylerin ötesine geçin ve neye ihtiyacı varsa onu alın. Bu onu daha çok mutlu edecektir. Ayrıca sevgililer gününde kazıklanmamaya dikkat edin. Bundan kurtulmanın en iyi yolu ise internetten alışveriş yapmak.